Odpowiedz 
Nesbox - Krótki Opis
10-09-2015, 13:57 27
Post: #1
Nesbox - Krótki Opis
Nesbox to nowoczesny emulator do pobrania z Windows Store na System Operacyjny Windows Blue(8.1) oraz na Windows Phone 8.1. Posiada ładne GUI znane z Windows 8.1. Gry są ładnie posortowane. Gra posiada tak zwany efekt "Motion Blur", czyli rozmycie żeby gry nie były zbyt "kanciaste". Na stronach można dać ten owy emulator na Java Script oraz na Adobe Flash. Posiada wsparcie dla kontrolerów Xbox. Gra nie dość że odtwarza gry z Famicona/Pegasus to jeszcze do tego gry z Super Nintendo, wszystkie Gameboy'e oraz Sege. Bardzo polecam ten emulator.

Oficjalna strona: Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2015, 16:15 18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2015 16:16 44 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
Post: #2
RE: Nesbox - Krótki Opis
A ja tylko dodam od siebie, skoro już ktoś założył wątek, że miałem okazję maczać palce w tym projekcie i że niedługo powstanie strona z bogatą biblioteką gier online oraz wsparciem dla każdego pada, który jest wykrywany przez system operacyjny. :P Emulator sam w sobie nie jest aż tak dobry, autor nie zgadza się na zbytnie modyfikowanie ani opracowanie polskiej wersji, no ale trudno.

Strona jest gotowa mniej więcej w 85% i są spore szanse, że będzie gotowa jeszcze w tym miesiącu. :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości