Odpowiedz 
Najgorsze/Najlepsze zakończenie gry
12-05-2013, 11:35 13
RE: Najgorsze/Najlepsze zakończenie gry
Dla mnie najgorsze zakończenie było w Young Indiana Johnes Chronicles, zupełnie bez sensu.

Zranione serce w każdej mądrości doszukuje się ostrza noża.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2013, 12:05 13
Najlepsze Mario Kung Fu, a najgorsze Super Mario Bros, mimo że Mario Bros jest świetne.
29-06-2014, 13:15 53
Z Big Nose the Caveman było świetne, ale do czasu. Byłam tak zaabsorbowana dumą, że po długich zmaganiach przeszłam to na konsoli, że skoncentrowałam się na komiczności i zaskoczeniu endingiem. Później się doczytałam, że jaskiniowiec zjadł swój cel wędrówki, a nie wiecznie gonił go i został z nim w domu starców, żyjąc z nim w pokoju.
Przypomniało mi się natomiast inne zakończenie, czytałam ustawę o finansach publicznych i skojarzyłam sobie, jak to zaskoczył mnie ending Ren and Stimpy show. Napisałabym go w spoilerze, ale sądzę, że zbyt duże ryzyko zajrzenia, lepiej je znaleźć samemu, w filmiku. Nawet nie przychodzić gry samemu, tylko zobaczyć playthrough, na przykład nawet mnie nie udało się tej gry przejść, wręcz z save'ami jej nie przeszłam.
Wiele osób krytykuje ending Yo!Noida. Ja natomiast uważam, że jest trochę zabawny i zaskakujący, ale pod warunkiem, że potrafi się go jakoś zinterpretować. Jeśli po prostu patrzy się w screen i nie próbuje się zastanowić, co się stało, to faktycznie można się zawieść, tym bardziej, że gra nie jest łatwa.
Do dobrych endingów można zaliczyć też Pizza Pop - prosty i klasyczny, a jednak urozmaicony względem innych o podobnej tematyce.
Darkwing Duck też dobre, ale to tylko za pierwszym razem.
Najgorszy ending to brak endingu - dobre podejście, ale można poszukać czegoś, co faktycznie twórcy "zepsuli", mogli wykonać lepiej. Jest sporo filmików w Internecie pokazujących najgorsze endingi. Ja wymienię Peter Pan and the Pirates - tam jest screen z napisem, bodajże określającym, że się udowodniło, że jest się prawdziwym Piotrusiem Panem. Inny to niedokończony ending Vigi z Master Fighter. Jeszcze było Lion King - brak endingu albo ta sama scenka, co po którejś rundzie. Jeszcze Sack of Flour - same creditsy chyba oraz Toy Story - screen z postacią i Earthworm Jim - te tak zwane "napisy", nawet bez animacji.
Jeszcze warto wspomnieć o sytuacji, kiedy może być wiele endingów - sam fakt, że jest wiele możliwości często podoba się graczom, i ci doceniają to. Kilka endingów jest w japońskim Karnovie, trochę słabsze, ale też różne, są w Die Hard, słabe, ale intrygujące są w Dr Jekyll i Mr Hyde.
29-06-2014, 21:38 21
Najlepsze zakończenia to takie, które występują w ogóle. Najgorsze to takie, których nie ma w ogóle.

Najbardziej satysfakcjonujące jak dla mnie jest zakończenie Ninja Gaiden 2 pełne rozmachu, spadającego gruzu i rozwałki. Dużo animacji i podsumowania całości.

Bardzo wbija się w głowę zakończenie SF2010 jest takie otwarte, ale niestety proste.

Syf to ending z Super Contry, Mario Bros (żart a nie ending) większości crapu pokroju Milk&Nuts (brak zakończenia)
10-02-2015, 22:40 37
Według mnie słabe jest jest zakończenie SMB1- księżniczka mówi nam że dziękuje za ratunek i każe wcisnąć B

Ciekawe zakończenie SMB 2 - Wszyscy się cieszą z pokonania tej żaby a tu się okazuje że to wszystko to sen Mario
30-01-2018, 19:36 43
Dla mnie najlepsze zakończenie jest w Tiny Toon Adventures.

A najgorsze to w SMB 3

Nie ze wszystkich gier na pegasusa, tylko z tych w które grałem i całe przeszedłem:P.
31-01-2018, 00:13 26
ludzikomen4 napisał(a):Ciekawe zakończenie SMB 2 - Wszyscy się cieszą z pokonania tej żaby a tu się okazuje że to wszystko to sen Mario
dzieki za spojler

Gram, więc jestem
31-01-2018, 23:48 56
Polecam czytanie tytułów tematów, oszczędzi ci przykrości na przyszłość.
01-02-2018, 12:13 15
to byl dzolk. aha i cytowanie selektywne mi nie dziala. zaznaczam tekst klikam i nic

Gram, więc jestem
Odpowiedz