Odpowiedz 
Najbrutalniejsze gierki na nesa
15-12-2012, 19:50 13
RE: Najbrutalniejsze gierki na nesa
(08-07-2012 10:05 34)magdakowalska48@gmail.com napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Mafat Conspiracy, Codename Viper,

nie widzę w tych grach nic brutalnego!?
Jeśli w ogóle można jakąś grę na nesa nazwać brutalną to chyba tylko DD jw.(no i te żabole),
ewentualnie Ice! Ice! Nekketsu Hockey za okładanie się kijami i to jak się któryś wkurzy:D
Żółwie Ninja za to nabijanie na miecz:niechcepatrzeć:
no i może motyw z Prince of Persia jak spada na kolce
a tak już na siłę to Deja Vu - może akcji nie widać, ale trupy leżą:diabeł: no i można jeszcze niby uderzyć grubaskę w bagażniku, nic nie widać, ale podpis ciekawy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2012, 17:24 24
Ja tam lubię brutalność z Riki Kunio, zwłaszcza z etapem z minami albo prądem po bokach. Kładziesz przeciwnika, łapiesz za szmaty i wrzucasz na elektryczną ściane, a z oponenta robi się żarówka :D Miodzio.

Kolejny będzie też przykład z Battletoads & Double Dragon, gdzie w walce z Shadow-Manem owy paker łapie nas i dusi... Krwi nie ma, ale sama grafika jest niezwykle wymowna co do brutalności.

No i ostatni popis brutalności nie-krwawej znajduję w Hokeju od Nintendo, gdzie po wszczęciu burdy na lodzie zawodnicy zaczynają się okładać, robi się niezła zadyma, hokeiści po prostu fruwają po lodowisku, a trybuny po prostu szaleją i krzyczą! (ale mam wyobraźnie :D ). To tak na świeżo... w sumie nie widzę innych brutalności, a nie chciałbym kopiować z tematu o Najbrutalniejszych bossach w grach na NESa, tam też jest ciekawa dyskusja :)

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
16-12-2012, 20:30 44
blades of steel- wiem ze to normalne w hokeju, ale zawsze gdy dochodzi do bojki, jak widze ten rzut rekawic i wscieklych kibicow, to wcielajac sie w mego hokeiste mysle tylko 'o ty c@!?u'. Brutalne jest to ze to przegrany idzie do kary.
- napewno serie kunia, dd i bt.
- dig dug za paskudny sposob zabijania
- zippy race za taranowanie i blokowanie 'zeby zabic'
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-12-2012, 17:39 34
zmieniłem zdanie, już wiem jaka jest najbrutalniejsza gra:)
Zagrałem ostatnio w takie badziewie Hokuto no Ken, nawalając przeciwników z piąchy dosłownie rozrywamy ich na strzępy:O takie rzeczy na pegaza? Pomijając kiepskie wykonanie, to niezły szok:D
19-12-2012, 18:24 44
Obejrzyj Fist of The North Star. To z tego anime pochodzi ta gra.

Gram, więc jestem
29-01-2018, 14:17 59
Z tych w które grałem to Contra jest najbrutalniejsza. Zwykła Contra.
29-01-2018, 15:42 17
lode runner postać zabita przez robaki.

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
Odpowiedz