Odpowiedz 
Najbardziej brutalny boss w grze na pegazusa !
18-01-2015, 23:16 06
RE: Najbardziej brutalny boss w grze na pegazusa !
Kiedyś tak tego nie odbierałam, ale pewnego razu, gdy Bebop kopał żółwia, to wydawało mi się to kopnięcie nie na miejscu, zbyt agresywne i złe. W grach często wystarczy dotknięcie wroga, albo wróg strzela jakimiś naboikami, a tutaj stosuje coś, co ogółem jest traktowane jako coś niedobrego, co powinno się stosować tylko w obronie własnej. Także atak rurą drugiego, bykowatego bossa. Jak pomyślałam, co by było, gdyby ktoś w rzeczywistości kogoś chciał metalem uderzyć, to wydało mi się straszne. Inne ataki nie wydawały mi się tak okropne, na przykład przez koślawą animację (niby duszenie w wykonaniu krokodyla i inne, niedokładnie nakierowane) lub nie wiem, zbyt zwykłe. Chociaż, może w przypadku tego przykładu na samym początku po prostu byłam zła, że często kusiłam, dlatego tak skrytykowałam ten cios.
Jednak zdarza się, że brutalny może się okazać - ... sam bohater. W RPG Times of Lore bohater doprowadza przeciwników do formy kościotrupa i kolejnych etapów - zanikania kości aż do powstania nagrobka, a nawet zniknięcia tego nagrobka. Może to lepsze do tematu o strasznych grach, chociaż nie, dziś nie poruszyło mnie to aż do tego stopnia, żeby się bać - jest to straszne, jako okropne, a nie jako powód do bania się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2015, 01:13 07
Żaba-król z Super Mario Bros 2 , jak zaczynała pluć bąblami to 15 zawsze obrywałem
29-01-2018, 14:11 02
Dla mnie z Mitsume ga tooru ten ostatni:P.
Odpowiedz