Odpowiedz 
Nagranie audycji dla Polskiego Radia
09-01-2014, 21:58 23
RE: Nagranie audycji dla Polskiego Radia
Supcio wyszło, co prawda nie mogłem na żywo posłuchać, ale każdy kto miał taką możliwość nie może żałować. Profeska i szacun, a z drugiej strony bez żadnej spiny wyszło, miło się słuchało, no i teraz czekamy na kontakt z telewizją :D

Istnieje gatunek antylop, potrafiących skakać wyżej niż przeciętny dom. Wynika to z faktu ich mocnych mięśni nóg oraz tego, że przeciętne domy nie potrafią skakać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 22:05 04
swoją drogą, widział ktoś ten sweter z Contrą? :D Odjechany.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-01-2014, 22:44 12
Bardzo przyjemna audycja, krótko, zwięźle i na temat. Swoją drogą pan prowadzący też się coś orientował, tak jak np. z tym Micro Machines, ciekawe czy naprawdę ma jakąś tam wiedzę, czy się po prostu dobrze przygotował:P

Nie umiem znaleźc na ich profilu fb nic związanego z tą audycją o czym mówicie, że była tam dyskusja, ktoś podpowie jak to odnaleźc? Widzę tylko m.in post czy lepiej się schodzi czy wchodzi, i ten o metamorfozie Kaczora Donalda...
09-01-2014, 22:48 09
Rozwiń sobie jeszcze trochę, kolejny wpis był właśnie o Pegasusie :P i tam w komentarzach jest sweter :D

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
09-01-2014, 22:52 10
Nie wyszło chyba źle :P choć z drugiej strony jak sam to mówiłem to brzmiało lepiej, ciekawiej, fajniej i wyraźniej, no i słyszenie własnego głosu z zewnątrz to zawsze jakaś masakra. Najważniejsze że wam się podoba. Myślę, że przy aktualce można będzie wrzucić to na stronę, np. w artykułach rozmaitych dodać ze 2-3 zdania opisu i wrzucić link.
09-01-2014, 23:05 33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2014 23:17 29 przez kasiappp111.)
Aaa, bo to wcześniej było ten post, ale szukałam po tytułach, a tamten zaczynał się od zdania o urządzeniach moblinych i przewinęłam.

No sweter pewnie w tamtym czasie robił furorę.

Po zastanowieniu myślę, że w dzisiejszych czasach też by zrobił, tylko może trochę w innym stylu:D

Chłopaki mieli dużo racji, na temat Pegasusa i tego dlaczego do dziś się do niego wraca. Może i niektóre rzeczywiście nie miały rozwiniętej fabuły (czasami jej brak, najczęściej jednak ,,ratowanie świata", ale przecież już w Dizzim jakieś tam wprowadzenia bywały, we wspomnianym Ultimate S. także, szału nie było, no ale), to jednak wtedy nie było to aż tak potrzebne. Zresztą jaką fabułę przedstawiają dzisiejsze gry, jedna na ileś jest bardziej odkrywcza, a reszta to takie prawie gry z Nesa, tylko że z lepszą grafiką.

Podobały mi się wstawki z melodyjkami z gier, fajny klimat zrobiły. Tak sobie myślę, że ogólnie w radiu czy telewizji na ogół pomija się nie tylko gry wideo, ale gry komputerowe, można powiedziec że nawet całą społecznośc graczy. Praktycznie wszystkie informacje czerpie się z internetów. Gdyby czasem w radiu pogadali 5 minut na takie tematy, to czapka z głów by im nie spadła:P Na pewno ciekawsze to niż polityka albo (o zgrozo) wynurzenia celebrytow na temat tego gdzie spędzali wakacje i jakie słodycze lubią najbardziej. Inna sprawa, że większośc odbiorców radia takiego ogólnopolskiego, to raczej ludzie chyba nie bardzo zainteresowani w grach komputerowych. Ale takie radia bardziej klimatyczne mogłyby się pokusic o coś takiego.

M'cin, a czy mi się wydawało, że tak trochę poszatkowali też wypowiedzi Wasze? Bo czasami tak brzmi trochę, pewnie jednak trochę więcej nagrane było materiału? Szkoda, że nie starczyło na więcej czasu.
09-01-2014, 23:12 55
Tak, generalnie ja się produkowałem około 15 minut, ale było z góry powiedziane, ze żaden z nas nie będzie miał nawet 5 minut w eterze.
10-01-2014, 06:24 15
Dobrze że o brutalność w grach was nie pytali:-P
10-01-2014, 15:36 09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2014 15:37 49 przez m-o-07. Powód: Drobne poprawki)
Mnie się oczywiście też podobało ale za krótko zdecydowanie :P to jest dobry temat na dłuższą audycję i oczywiście na żywo, macie już doświadczenie trzeba to wykorzystać :P co do telewizji może Was zaproszą do jakiegoś programu śniadaniowego :D
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości