Odpowiedz 
NESujemy - Witamy!
03-08-2015, 20:53 49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2015 20:55 27 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
RE: NESujemy - Witamy!
NESujemy napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.A nasza aktywność na forum na pewno będzie, o to się nie martwcie ;)
czekam z niecierpliwością :P

ed. i zmieniam Wasz status z "reklamiarze" na "w porę zgaszeni i dobrze wychowani reklamiarze" :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2019, 15:59 22
Dzień doberek :)

"W porę zgaszeni i dobrze wychowani reklamiarze" wracają po ponad czterech latach. Naszego bloga już dawno w sieci nie ma, więc spokojnie drogi Evilu. Nic nie będziemy reklamować ;)

Właściwie piszę to ja Krystian. W tak zwanym międzyczasie Karolina została moją żoną, mamy dziecko i sporo zmieniło się w naszym życiu. Na lepsze :) Większość (jak nie wszystkie) posty będę pisał więc ja. Jeśli pojawi się tutaj moja druga połówka, zaznaczy to wyraźnie, aby nie było pomyłek.

Udało mi się wygospodarować troszeczkę czasu, a z racji porządków udało się również znaleźć hasło do forum. Dlatego postanowiłem zawitać z powrotem. Mało tego! Odnalazłem na dysku recenzje gier. Chętnie podzielę się nimi w odpowiednich wątkach. Ale potrzebuję chwili czasu. Bardzo długi czas nie miałem do czynienia z żadnym forum, więc muszę się troszeczkę odnaleźć w tych wszystkich opcjach i możliwościach :)

Choć posiadam Playstation4, to chętnie wracam do starych tytułów z Pegasusa. Niestety nie gram na swoim klonie BATMAN, tylko na emulatorze. 8-bitowe gry pozwalają mi po prostu grać. Bez zbędnych przerywników filmowych, aktualizacji, konieczności bycia online... bla, bla bla.

Witam się z Wami ponownie i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie raz jeszcze :)

Miłego dnia i do przeczytania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-09-2019, 18:19 37
Witaj. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dużo dłużej :P
26-09-2019, 18:26 57
Witamy ponownie. :)