Odpowiedz 
NARC
23-08-2013, 11:43 36
Post: #1
NARC
NARC - Czyli gra wydana prze Acclaim w 1989 roku. Jak na taką typową strzelankę to jest w niej niezła rozpierducha na przykład kiedy ciśniemy w kolesia bazooką rozpada się na części. Pierwszy level przechodzimy rozwalając kolesi w płaszczach których jest ogrom. Gry za bardzo nie znam bo dopiero dzisiaj ją poznałem ale zamierzam sobię trochę więcej pogierczyć a wtedy edituje i napisze trochę więcej. Jak na ten rok jest naprawdę świetna. Fajny jest tryb na 2 graczy wtedy można się pobawić w 2 osoby :) Gra jest chyba na podstawie filmu albo programu (bądź na odwrót, nie wiem za bardzo tylko widziałem :P) Znacie może tą grę ?

[Obrazek: Narc_NES_ScreenShot1.jpg][Obrazek: NARC+(U)+%5B!%5D-0.png]

Ocena 8,5/10

Download:
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

When injustice becomes law, resistance becomes duty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2016, 22:02 08
Post: #2
RE: NARC
Tematyka dyskusyjna, dużo przemocy nie tylko fizycznej, ale i chemicznej. Można dotrzeć w różne miejsca, ale nie we wszystkie, jeżeli nie ma się odpowiedniej karty wstępu. Natłok wrogów, poziom energii sączy się jak podczas miareczkowania. Jest to, co nie powinno się znaleźć na ulicy i w innych miejscach publicznych, czyli agresywne psy, nie mówiąc już o oczywistych aspektach gry, które nie mieszczą się w granicach prawa. Ciekawy motyw pracowni chemicznej. Jest kod na multum szans i na kontynuacje, bez nich, a właściwie bez wybranego, nie sposób w pełni zaznać porządnej dawki grania z poznaniem wszelkiego rodzaju napotykanych osobistości. Postać chodzi, wydaje się, dosyć wolno, gdy się zniża jeszcze wolniej, ale i bez tego ciężko jest unikać ciskanych przedmiotów z ukosu. Chciałabym poznać sposób na bezpieczne poruszanie się w świecie pełnym niebezpiecznych ludzi, ale nie udaje się. Przez to, bez kodów i z aktualnymi umiejętnościami, nie mogę dotrzeć do części z jazdą samochodem dla gracza nawet bez prawa jazdy. Nie wiem, czy warto napomykać o helikopterze i o miejscach z tablicami informacyjnymi, o tym drugim to nawet można się dowiedzieć z obrazu powyżej. Jak już wspomniałam, tematyka do dyskutowania, ponadto stopień trudności wysoki, ale głównie tematyka, więc 5/10.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2016, 12:18 04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2016 17:33 57 przez PegazusMaster. Powód: Drobne poprawki)
Post: #3
RE: NARC
Gierencja jest bardzo specyficzna. Rozwałka jest typowo podejrzliwie mocno wzorowana na platformerach akcji, których sporo na nesa, ale w rzeczywistości to arcadowe strzelanie
w kolejne zastępy wrogów stylizowane na beatemupy z laniem przeciwników po mordach w prawo jednakże tutaj bronią główną są giwery. Animacje pozbawione cieniowania przynoszą klimat grafiki z gierek pokroju "Karateka" Ogólnie dobra rozwałka choć trochę monotonna, ale przede wszystkim trudna i wymagające co stanowi jej zaletę - warto w to od czasu do czasu pograć minut kilka celem wyzwania rzuconego prze zastępy wrogów. Największą zaletą tej gry jest specyficzna rozwałka przypominająca częściowo to co daje gra "Northern Ken" czyli wrogowie rozpadający się na części.

Podsumowując: Udana rozpierducha arcade z bardzo przekonującym i realistycznym jak na nesa (wyjątkowo) klimatem pełnym przemocy rodem z filmu "Dobermann".

Odlot bomba z d.upy tromba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2016, 07:41 24
Post: #4
RE: NARC
Gra jest ogólnie o.. narkotykach. Nawet strzela się w niej strzykawkami, zauważyliście??

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2016, 18:57 01
Post: #5
RE: NARC
Nie odpowiada mi, że przy gryzącym psie są czerwone drobinki - to tylko dodaje niepotrzebną przemoc i agresję, i niebezpieczeństwo, możliwość zakażenia. Postaciom głównym nie można odmówić muskulatury, ale i tak nie podwyższy to oceny gry. Warto wspomnieć o pacyfistycznym rozwiązaniu - można wrogów zatrzymać, psa nie, ale tych pierwszych podstawowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości