Odpowiedz 
Muzyka z gier
05-01-2012, 20:14 37
Muzyka z gier
Siemka. Mam małe pytanko. Otóż, kilka gier ma bardzo przyzwoite podkłady muzyczne. gdyby to przerobić na rockową wersję, to z niektórych gier mogłoby wyjść coś fajnego. Mam na myśli muzykę z Gremlins 2 (1-1 i 1-2), Wrestling i inne. Pytanie tylko, czy jakby wszystko wyszło, to nie byłby to plagiat? Wiem, to pewnego rodzaju cover, ale muzyka i tekst własny, więc nie wiem, czy nie byłoby potem z tym żadnych problemów. Czekam na Wasze odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 01:03 20
RE: Muzyka z gier
Dopóki nie wydasz tego na krążku i nie zaczniesz sprzedawać, to naprawdę nie masz się o co martwić :D

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-01-2012, 01:57 50
No dobrze, ale ja mam właśnie taki plan na płytę:) czy firmy takie jak np. capcom zastrzegają sobie jakieś prawa? bo mi na ten temat nic nie wiadomo..:)
06-01-2012, 10:46 36
Licencję na większość gier posiada Nintendo, wszystkie składowe elementy (w tym muzyka) też należą do nich. Nie sądzę żeby Ci ktokolwiek robił z tego tytułu problemy. :P bo więcej by mieli z tym zabawy, niż ewentualnych korzyści. I nie bardzo wierzę w to, żeby ktoś u nas wydał taką płytę, nawet gdybyś był zawodowcem :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2012, 05:14 00
założymy się??:):)
Odpowiedz