Odpowiedz 
METRO 2033
12-12-2012, 23:30 37
METRO 2033
Witam, założyłem nowy temat ponieważ chciałem aby to było ładnie widoczne ponieważ nieczęsto się zdarza taka promocja a nie wiem ile osób o niej słyszało :)
Do 16 Grudnia można dostać za darmo klucz do Steam gry Metro 2033, wystarczy wejść na Facebooka (potrzeba konta) i kliknąć "Lubię to" na profilu THQ:
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Potem klikamy Reedem Code i kod wklepujemy w Steam, mamy za friko grę :)

Myślę, że warto poświęcić te kilka minut czasu, ja już to zrobiłem :)

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2012, 16:35 53
RE: METRO 2033
Nie tylko THQ robi takie akcje. Dziś GOG.com udostępnił Duke Nukem 3D po darmowości :)
14-12-2012, 00:26 33
O jak fajnie, dzięki bo nawet o tym nie wiedziałem a w gierkę chciałem pograć :)
Mam już na swym koncie, jutro ściągnę i "poDukuję" trochę ;)

11-01-2013, 14:18 49
I kolejne darmowe gry doszły do muve digital, do pobrania tylko do końca stycznia, dla zainteresowanych :)

You Are Empty (ciekawe, chciałem sobie to kupić za 5 zeta ale zrezygnowałem i kupiłem Perry Rhodan a teraz mam za friko :P).
Vivisector Dusza Bestii (tę już mam ale co mi tam ;))

z starych za darmo to jest:
Konung 3
Dawn Of Magic

Taka mała informacja ;)

03-02-2013, 20:05 51
Kto nie zdobył, niech nie żałuje. Z całej gry najzabawniejsze było własnoręcznie edytowanie pliku konfiguracyjnego. Gra utwierzdziła mnie w przekonaniu, że:
-Klimatu metra nie da się przenieść do skryptowanej szczelanki;
-Współczesne strzelanki to nuda, aka "czy ja na pewno włączyłem najwyższy poziom trudności"
-Autoregeracja zbyt ułatwia grę i pozwala grać jak debil (*sorry, orlasku :*)

Wszystkim zawiedziony polecam iść do biblioteki po książkę, bo jest świetna.
Dziękuję, dobranoc!
03-02-2013, 20:30 11
to musiał być niewypał. Właściwie każdy post-apo shooter to niewypał. No ale komu by się chciało 70% gry unikać radioaktywności, łazić po gruzach parę godzin, walczyć z gangerami mając 8 naboi, w tym 3 ślepaki, a pod koniec gry umrzeć na chorobę popromienną. Nie da się zrobić fajnego post apo fpsa. No, chyba że wykorzystamy niedopracowany świat terminatora, albo wcielimy się w Posterunek walczący z Molochem (ale też można spekulować).

Co do książki. Fajna. Jest w porządku. Dobre czytadło. Ale nie wnosi rewelacji w świat P-A. Z drugiej strony, jeśli unikamy zombi, robotów itp., to ocena w górę. Porównam to do robienia nowych lokacji do Fallouta. Fajnie, przyjemnie, ale nic nowego. Dla nie radykalnych i nie zgryźliwych fanów.

Aha, co do poziomu trudności. Ostatnio grając w Stalkera, mam najniższą jasność, najwyższy poziom, wyłączony celownik, nie zmieniam kombinezonu stalkera, i dopiero w dziczy przesiadłem sie z ak do obokana snajperskiego. Więc co do trudności nowych gier, popieram post M'cina. Najbardziej zawiódł mnie Dead Space. Doom+ resident+ coś+ najgorsza kamera ever.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-02-2013, 20:44 36
"Nie da się zrobić fajnego post apo fpsa". Mnie sie tam Fallout 3 podobał. Ma klimat. A ciebie to chyba żadna gra nie zadowoli. Zrób własną zamiast narzekać i nie narzekaj że nie umiesz że trudno. Bo ludzie chcą i robia.
03-02-2013, 21:14 36
Argument - zabójca. Nie umiesz lepiej- nie komentuj. Czyli cały świat jest piękny, bo nie jestem specjalistą w danej dziedzinie i nie mogę się źle o tym wyrazić? Bezysęs. Co do samej książki, fanem klimatów post-apo nie jestem, bardziej jarała mnie przemycana bokiem filozofia :)
11-02-2013, 16:03 27
Darmowa gra wyścigowa, ja mam z CDA ale może ktoś jest zainteresowany:

11-02-2013, 22:59 52
no co, jestem zgryźliwym fanem tematu którego nie sposób zadowolić tak, aby czegoś niezhejtował. Inni są od bicia braw, ja wolę ponażekać :-P
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości