Odpowiedz 
Lone Ranger
28-03-2014, 19:08 21
RE: Lone Ranger
Tj mnie najbardziej denerwuje walka. Powiedzmy idę na północ. Robi się strzelanina, zamieszanie i zapominam w którym kierunku szedłem. Zanim się zorientuję to sytuacja powtórzy się 3 razy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2014, 04:49 43
Heh z tym gubieniem się to rzeczywiście, zdarzało się i mi to dość często. Najtrudniej jest z zapamiętywaniem jaki NPC w jakim jest mieście i w którym dokładnie domku. A to często oznacza łażenie po wszystkich miastach po kolei i odwiedzaniu w nich wszystkich lokacji, tym bardziej że fabuła gry jest typu: idź do miejsca X gdzie po dialogu z npc-em bedziesz musiał isc do miejsca Y by porozmawiać z drugim npc. Potem wróć do miejsca X i idź do jaskinii/góry/wioski pokonac bandytów/znaleźć skarb. Bez zapisania lub zapamiętania sobie gdzie kto jest gracz skazany bedzie na wielokrotne odwiedzanie tych samych lokacji...
...po latach spędzonych z tą grą ślepe fanbojstwo jakby odeszło w niebyt i nastał długo oczekiwany obiektywizm :D I nie tyczy sie to tylko tej jednej gry ale też pozostałych.

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
01-04-2014, 12:57 05
Akurat tego bym za bardzo się nie czepiał (jeśli monologi tych npców byłyby znośne i ciekawe :P), lubię taki klimacik, gdzie gra nie robi nic za nas, własnoręcznie zapisane mapy, porady itp. Dziś hoduję sobie taki zeszycik z hasłami, dialogami może mniej, bo w RPG nie grywam, ale mapę do Zeldy czy labirynt jaskini w The Prince Valiant mam zanotowane :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2014, 17:59 30
Ja także mam taki zeszycik z młodszych lat (z recenzjami/solucjami jeszcze zanim pełno tego było w necie) ale chodzi mi o to że dość łatwo się w tej grze pogubić za sprawą jej rozbudowania. Npc-e to fajna sprawa ale zbyt rzadko mają coś ciekawego do powiedzenia.. ale biorąc pod uwagę całokształt produkcji i ograniczenia konsolowe, można na to przymknąć oko.

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości