Odpowiedz 
Konferencja Noc Informatyka^9 w Krakowie
23-05-2015, 12:35 10
Post: #1
Exclamation Konferencja Noc Informatyka^9 w Krakowie
Czołem! Jako jeden z organizatorów, serdecznie zapraszam Was 29 maja do Krakowa na dziewiątą edycję konferencji Noc Informatyka. Będzie można pograć na Pegasusie ;) Zapewniamy pełen catering, a do wygrania będzie masa nagród!
"Krótki" opis:

"To niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe, które łączy elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych. ;-) Zapraszamy wszystkich ciekawych świata ludzi, którzy dodatkowo interesują się informatyką lub dziedzinami pokrewnymi. Garnitury i formalizmy zostawiamy za drzwiami. Będzie luźno, swobodnie i ciekawie. Jeśli zdobywanie wiedzy w "tradycyjny sposób" cię usypia, przyjdź - gwarantujemy dobrą zabawę, inspirujące referaty i możliwość poznania ciekawych ludzi. Jak co roku czekają na was konkursy i teleturnieje z nagrodami, ciekawe wykłady tematyczne i dobre imprezowanie. Oprócz tego, w tym roku, oferujemy trochę nowości, które was zaskoczą. Nowy lokal to nowe możliwości, inaczej zorganizowane prelekcje, które będą oddzielone od wolnych rozmów, a co za tym idzie, miejsce do grania oraz inne niespodzianki. Zachęcamy do przyniesienia laptopa i dobrego humoru. :-)

Atrakcją wieczoru będzie gra terenowa Counter-Hack. Polega na: "włamaniu się do strzeżonego fortu, wykradnięciu tajnych materiałów, uwolnieniu zakładnika i ew. walki ze strażnikami", przy użyciu "karabinów" i laptopa. ;-)

Wszystkich niecierpliwych, którzy chcieliby dołączyć do nas wcześniej zapraszamy już o 15:00 do budynku Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN przy ul. Podchorążych 2 na dwugodzinne, praktyczne warsztaty traktujące o przydatnych trikach w popularnym programie graficznym Photoshop, które poprowadzi ekspert Adobe i właściciel eduweb.pl - Grzegorz Róg.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link., w tym pełen program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny, z którego można skorzystać tylko do 24 maja!

Najświeższe newsy publikujemy zawsze na naszym Facebooku: Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości