Odpowiedz 
Kirby's Adventure
05-05-2016, 00:29 12
RE: Kirby's Adventure
Gra jest magnetycznie radosna i zarazem barwna i pełna pomysłów na ataki. Jedyne co sprawia, że nie umiałem się do niej na dobre przyssać ( grałem w to dawno) to fakt, że gierka jest po prostu zbyt łatwa. Muszę spróbować ponownie - może okaże się, że wpadnie do mojej puli arcydzieł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2016, 08:38 51
Dla tych co nie wiedzą, gra jest dostępna z kartridżem 150 in 1. Pełno tego na Allegro. W kartridż wbudowana jest specjalnie bateria by móc zapisywać właśnie postęp w Kirby!
Gra świetna! Rewelacyjna, moja ukochana! ^^
Ale bardzo dawno w nią nie grałam i pora wrócić do zabawy.
Co do słodkiej grafiki, to dla mnie zdecydowanie zaleta a nie wada :D W końcu to Kirby!
22-10-2016, 16:29 32
Dużo drzwi zniechęcających do grania, ta forma świata mi nie odpowiada, kojarzy się z zawiłymi, zagmatwanymi labiryntami z gier, chociażby, albo nie będę cytować innych gier. Kontrowersyjny, stereotypowy róż rozprowadzony po grze, dający wrażenie nowego stylu w kolorystyce gier w zestawieniu z żółcią, choć nie wiadomo, czy się przyjmie. Postać nieskomplikowana, na pewno nie jak to słowo, ma przykuć uwagę i zachęcić osoby o małych zdolnościach artystycznych rysowniczych, ale nie wiadomo, jak to odbiorą osoby, do których skierowana jest gra. Niestety, sprawia postać wrażenie przerysowanej trochę z gier RPG, a konkretniej przypomina co po niektórych podstawowych wrogów tych gier. Sprawia to, te cechy sprawiają, że nasunęła się seria złych skojarzeń. Jak już wiadomo dla mnie bardzo ważne jest dobre przedstawienie głównego bohatera, wymyślenie jego wyglądu, który pojawi się na grze do konsoli i w samej rozgrywce, nieco uproszczony i złożony na kształt możliwy do przedstawienia w grze po włączeniu konsoli czy innej formy odtworzenia gry. Jedyne, co przemawia za Kirby'm to wymyślane w Internecie jego przygody. Czasem trzeba się wspomóc marketingiem. Obiektywnie jednak Kirby'sko mi nie odpowiada. Gra za długa jak na tak zwyczajną postać - duszka. Długość gry powinna być dostosowana do poziomu trudności narysowania postaci.
01-02-2018, 12:39 16
Gra kolorowa, grafika taka jakby cukierkowa. Rzadko w to gram, aczkolwiek fajna gra, dobra na ponure deszczowe dni. Gdy na zewnątrz szaro, to sobie można pograć w Kirbiego i nacieszyć się kolorowością.

Grafika: 9/10
Dźwięki: 7/10
Grywalność: 7/10

Ocena ogólna: 8/10
Odpowiedz