Odpowiedz 
Kartridż 101 in 1
25-11-2014, 23:25 29
Kartridż 101 in 1
Ostatnio na allegro zauważyłem aukcję z takim oto kartridżem:
Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Sprzedawca zapewnia w opisie aukcji, że kartridżu faktycznie jest 101 całkowicie różniących się od siebie gier, a nie składanka typu 5 gier, z czego reszta się powtarza. Czy można wierzyć tej aukcji? Nigdy wcześniej nie widziałem kartridża z tyloma grami, chyba, że był to kartridż z wbudowanym wejściem na USB lub wejściem na kartę SD gdzie można wgrywać ROM-y ściągnięte z internetu.

Normalnie to kupiłbym bez wahania i sam sprawdził. No, ale cena tego kartridża 69zł + koszt wysyłki, jest nieco za wysoka jak na takie ryzyko. I też nie wiem czy warto kupować taki zestaw gier na jednej dyskietce, bo to trochę zabije radość z grania i zmiany kartridżów. Co o tym sądzicie i co wiecie o tej dyskietce? Szukałem o niej czegoś na Internecie, ale nic sensownego nie znalazłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 01:31 41
RE: Kartridż 101 in 1
Na stronie Aliexpress zdarzały się do kupienia carty z faktycznie dużą ilością gier, może ktoś odsprzedaje? Musisz niestety sam poszukać, mi internet ledwo chodzi i nie mogę wczytać obrazków nawet.
26-11-2014, 02:20 17
Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. to zawartość tego kartridża.
26-11-2014, 02:35 13
Dzięki za link do filmiku. Obejrzałem całość i wygląda na to, że niektóre gry nie działają poprawnie. No żeby Contra nie działała? To zbrodnia! Chyba jednak nie warto tego kupować... Może gdyby cena była 5-10zł + przesyłka to bym zaryzykował... A wy co sądzicie?
26-11-2014, 17:37 27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014 17:48 23 przez dragstar001.)
a co powiesz o tym katridzu Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. wydaje sie ciekawy ,jedynie przy paru grach sa mozliwe male przycinki
o to filmik Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. od 2 minuty
26-11-2014, 23:44 40
Jak mówię - wejdź n Aliexpress i znajdź taki, który Ci odpowiada. Albo zainwestuj w Everdrive ;)
27-11-2014, 18:07 21
dragstar001, dzięki za filmik. Właśnie przedstawione na nim dwa kartridże widziałem kiedyś na aliexpress. Ceny jednak były zabójcze + koszt wysyłki. Więc już lepiej szukać tego na allegro, bo też widziałem, że ktoś wystawiał za nieco niższą cenę, ale i tak drogą jak na kartridż... Tylko czy jest sens to kupować skoro jak widać na filmikach - nie każda gra działa poprawnie albo w ogóle kartridż nie chce działać? Inna sprawa (o czym już pisałem) to czy takie odpalanie wszystkich ulubionych gier z jednego kartridża nie zepsuje zabawy z wymianą dyskietek i kolekcjonowaniu ich na półce...
Odpowiedz