Odpowiedz 
Karateka
14-04-2014, 18:15 19
Karateka
Witajcie :) ostatnio odpaliłem grę KARATEKA,doszedłem do drugiego poziomu a w nim jest gilotyna i gdy do niej dochodzę to się zamyka. Wie ktoś jak to przejść??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 15:42 33
RE: Karateka
Jest na to sposób, ale taki, którego trudno dostać w Internetowej solucji w postaci szczegółowo napisanej metody. Można zobaczyć jakieś nagranie przejścia, ale ja napiszę. Należy ustawić się tak, żeby noga wysunięta naprzód była postawiona na podłodze w miejscu, gdzie jest cień, postawa jest ta po strzałce w dół - do ataku. Następnie należy, w tej samej pozycji, lekko nacisnąć strzałkę w tył (w lewo). Będąc przesuniętym o tyle, ile daje lekkie naciśnięcie nadmienionej strzałki, nalezy następnie zmienić, poprzez naciśnięcie strzałki w górę, pozę na do biegu i pójść do przodu. Długo nie znałam tej metody i kusiłam, bez obejrzenia nagrania trzeba by było za każdym razem próbwać różnych miejsc rozpoczęcia biegu, ja nie chciałam się zastanawiać i na siłę bez żadnego planu próbowałam przejść ten moment. Warto jednak lepiej się zastanowić nad taktyką i czasem próbować coś przejść bez podpowiedzi video.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości