Odpowiedz 
Znalezione Jakaś fasolka i inne mniej zpamietane gry
21-03-2010, 23:15 26
RE: Jakaś fasolka i inne mniej zpamietane gry
Ja myślę o Adventures of Dino Riki.Czy jakoś tak.

Ty sklerozo jedna,więcej wódki ci już nie poleję:D

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2010, 23:47 54
Sorry, niedokładnie wyczytałem ci z mysli, wybacz :P Musze jeszcze podszkolić telepatie. Ale to kiedy indziej :P A co do Adventures tof Dino Riki to to chyba nie bedzie to... Kurde ciężka zagwozdka :P Ale dziwi mnie że zagadkę mata wszyscy chętnie rozwiązują i badają najmniejsze szczegóły, a jak ja szukałem jakiejś gry z durnymi dychami to nikt kurna sie nie potrudził oprócz M'cina (chyba) i Tommiego :P A wracając do tematu: Jesteś pewien że to nie była gra z Play Station albo coś? xD

Za duża Sygnatura :( - Potak
Jak ją zmniejsze to nic nie będzie widać : P - Pacek
Ale nie będzie rozjeżdżać nam forum! :D- Potak
Ale za to jaki zrobi efekt ; )
24-03-2010, 19:48 27
nie no placka w tamtych czasach nie miałem na pewno, ale czasem w moim domu sie jakaś stara konsola przewinęła, ale rzadko i tych gier innych to wcale nie pamiętam...

no ostatnio myślałem, że to jednak był pegasus, ale teraz jak widze jakie macie z tym problemy to sie nad tym zastanawiam. No ale im wiecej szykacie tym wiecej mi sie przypomina ;D Musze sie odwazyc i porozmawiać z mamą bo ona może ma troche lepszą pamięć ode mnie, ale teraz troche mi wstyd w tym wieku :D:D

no w kążdym razie to był widok z boku i do góry still i sie kogoś ratowało i wydaje mi sie że nawet to coś uratowałem... :D
24-03-2010, 19:57 09
WIEM!
To będzie Donkey Kong Jr. Tam był level gdzie się szło na góre, ratowało księzniczke i niekiedy zabijało jakieś płomienie, beczki itp. I zbierało sie różne bonusy. Sprawdź, bo może to to :D

24-03-2010, 20:14 18
Ey, gadałem z mamą i potwierdziła moje obawy - jednak to było na pegazusa
I zaczynało sie tak (prawdopodobnie) że na początku główny bohater tą fasolke sadził (tak mówi mama) Ona rosła, rosła, rosła wielka az do nieba. I sie po niej wchodziło i jakieś tam stworzenia różnorakie były. Było tak, że po drodze mijało sie chmury, różne takie.

I wydaje mi sie, że im wyżej sie wchodziło tym mniejsza sie ona robiła, znaczy zwężała sie i coraz ciężej było (wiadomo) :D
24-03-2010, 20:48 33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2010 21:03 54 przez Evil.)
Kurde, coś mi się kojarzy, ale za cholerę nie moge sobie przypomnieć, co to było... :/

[Evil] ile jeszcze takich postów napierdzielisz w tym dziale? Już w którymś z kolei wątku piszesz, że Ci się coś kojarzy. Napisz jak już Ci się skojarzy, albo nie nabijaj licznika :/ rozumiem raz tak napisać, później znaleźć grę po kolejnych wskazówkach, ale nie tak pisać tylko po to, żeby pisać.

24-03-2010, 21:22 05
Luuuuuuuuuudzie !!
Tak długo szukałem, aż znalazłem !

to była gra > Jaś i Łodyga fasoli ( Jumpin' Kid - Jack to Mame no Ki Monogatari ) !!
Ja piernicze! Ile ja sie tego naszukałem ! A ile z tym mam wspomnień ! Wiedziałem, że ta gra istnieje i nie jest wytworem wyobraźni !

Dzięki wielkie za poszukiwania razem ze mną! I gorąco polecam gre! Chociaż nie wiem czy jest tak naprawdę świetna jak mi sie wydaje !

Wujek gogle daje rade :D
Że nikt z was nie posiadał takiej gry w domu ! Toż to grzech !
Odpowiedz