Odpowiedz 
Hejka!
04-10-2016, 11:18 58
Hejka!
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Mam na imię Magda, mam 35 lat i jestem miłośniczką retro gier.
Choć wiekowo pasuję, to niestety nigdy w dzieciństwie nie miałam Pegasusa. W udziale przypadło mi bycie użytkowniczką Atari 65xe. Troszkę żałuję. Szczególnie tych dni, tygodni, miesięcy, które w sumie uzbierały się z czasu wgrywania gier... Z resztą, nierzadko zakończonych niepowodzeniem.
Nadszedł jednak czas na nadrobienie zaległości. Zaczęłam od oglądania AVGN'a a skończyłam na zakupie swojej własnej konsoli D99. Przyznam, że jestem z niej zadowolona. Tak samo jak z zestawu gier 400 in 1. (btw, czy tylko mi się niektóre z nich lekko glitch'ują?).
Teraz czekam na zestaw 150 in 1, który zawiera świetne gry, których nie ma na 400 in 1.
Szukam też ludzi, którzy zdecydują się ze mną na zamówienie zbiorowe w Bułgarii. (ogromny koszt wysyłki (ca 150 PLN).
Poza tym kolekcjonuję gry na PSP, GB, GBC, GBA. Oraz na PS2. Niestety nie posiadam konsol GB i PS2. Dlatego Wszystkie GB emuluję na PSP a PS2 na PC.
Posiadam również xbox360, ale to chyba jeszcze nie retro ;)
Główny gatunek, który skradł moje serduszko, to jrpg i rpg. Lubię też strategie turowe, rozbudowane platformówki w stylu Castlevania, Metroid, Batman ale też takie jak poczciwy Marian czy Felix the Cat.
W sumie to lubię całą masę gier z różnych gatunków. I ciężko by było wymienić je wszystkie.

To chyba tyle słowem wstępu. Pędzę przeglądać forum!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2016, 16:54 14
RE: Hejka!
Cześć =P
04-10-2016, 23:29 32
Nie ma czego żałować - Ataryna też klasyka, i kawał polskiej historii! Jeśli już sprowadzasz z dzikich krain kartridże, to polecam Everdrive N8 - jeśli kręci Cię bardziej granie w jak najlepszych warunkach niż kolekcjonowanie, to nie ma lepszego wyboru.

Miłej przygody z forum :>
05-10-2016, 10:28 26
(04-10-2016 23:29 32)Mcin napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Jeśli już sprowadzasz z dzikich krain kartridże, to polecam Everdrive N8 - jeśli kręci Cię bardziej granie w jak najlepszych warunkach niż kolekcjonowanie, to nie ma lepszego wyboru.

Ano widzisz, u mnie to troszkę zagmatwane. Lubię mieć gry na oddzielnych kartridżach. Mam na razie te zbiorowe, ale i tak część gier będę chciała mieć oddzielnie. Tak że wiesz, mam jakieś tam potrzeby kolekcjonowania. Emulować mogę sobie równie dobrze na PC. Wiadomo, nie mam aż takiego parcia by płacić jakieś chore pieniądze, za pojedynczą grę. Jak jest na składance, to trudno, mam i starczy. Nie ma nigdzie? Zadowolę się romem.
Te kartridże z Bułgarii są całkiem tanie i mają niezły wybór, ale wypadałoby złożyć się w kilka osób na koszty wysyłki.
Chciałabym zamówić tam około 10 gier, co wyniesie mnie mniej więcej tyle damo, co koszt wysyłki. Dlatego średnio mi się to opłaca. Najlepiej złożyć się w 4, 5 osób.

Oczywiście chętnie odkupię też kartridże od forumowiczów, oczywiście w rozsądnych cenach.
Ale coś czuję, że na każdą sprawę założę oddzielny temat, żeby nie ciągnąć tego tutaj. :)
06-10-2016, 20:05 05
Witaj:D!
Odpowiedz