Odpowiedz 
Hej!
17-01-2018, 10:52 45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2018 07:56 20 przez Alabama. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
Hej!
Witam serdecznie,

tak mi się spodobało to forum, że postanowiłam założyć konto. :) Mam na imię Asia.
Z Pegasusem ściśle się wiąże moje dzieciństwo. Pierwszy raz spotkałam się z konsolą na świetlicy szkolnej, gdy chodziłam do podstawówki. Było to miejsce wymian między sobą kartridżami i wspólnych rozgrywek. :D W końcu i ja dostałam własną konsolę IQ 502. Zebrałam także małą kolekcję gier, które kupowało się zazwyczaj na bazarze od naszych wschodnich sąsiadów. Przestałam grać bardzo dawno temu, do tego po przeprowadzce zaginęło okablowanie i co najważniejsze - gry.
Jakiś czas temu naszło mnie na przywrócenie dawnej świetności mojej konsoli. Część gier znalazłam (niestety nie było tam "Króla Lwa I", z którym wiążę miłe wspomnienia :(), konsolę i pady oczyściłam. Czy wszystko działa, dopiero okaże się po podłączeniu. Po przeczytaniu wielu wątków, wybrałam odpowiedni i bezpieczny zasilacz (pewnie dziś dojdzie), kupiłam kable. Jeden pad jest uszkodzony (odlutowany przewód), ale może uda nam się go uratować - chłopak jest elektronikiem, do tego wielbicielem Pegasusa, więc ma fajne zadanie. Wiem, że mogłabym kupić zamienniki, ale zależy nam na reanimacji wszystkich części z naszego sprzętu. :mmm:

A to moja, już niepełna, kolekcja z dzieciństwa:
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Pozdrawiam :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2018, 13:49 48
RE: Hej!
:cze: witaj młoda damo.

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
18-01-2018, 16:11 29
Cześć, miłej zabawy! :>
18-01-2018, 16:30 05
Dokładnie tak jak powiedział użytkownik wyżej. Witaj i miłej zabawy:P.
19-01-2018, 01:42 57
Alabama napisał(a):Jakiś czas temu naszło mnie na przywrócenie dawnej świetności mojej konsoli.
*kaszle* Emulatory master race*kaszle

Gram, więc jestem
19-01-2018, 10:13 42
(19-01-2018 01:42 57)magdakowalska48@gmail.com napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Alabama napisał(a):Jakiś czas temu naszło mnie na przywrócenie dawnej świetności mojej konsoli.
*kaszle* Emulatory master race*kaszle

Tutaj chodzi nam o ten "smaczek". Dla mnie emulator jest czymś jak tania kawa z automatu. :D Dlatego też robię wielkie ukłony w stronę projektu "KrzysioCart", by móc właśnie zagrać na konsoli!

Dziękuję serdecznie reszcie za miłe powitanie. :) Z moim elektronikiem niebawem przystępujemy do pracy.
19-01-2018, 13:39 59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2018 13:40 22 przez magdakowalska48@gmail.com.)
Alabama napisał(a):Dla mnie emulator jest czymś jak tania kawa z automatu
a czy ta twoja super duper kawa robiona przez mistrza baristow moze zapisac gre w dowolnym momencie? nagrac filmik albo audio? zrobic skrina? zagrac na 2 przez neta? uzyc kodow? nie? no wlasnie.

Gram, więc jestem
19-01-2018, 15:16 52
(19-01-2018 13:39 59)magdakowalska48@gmail.com napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Alabama napisał(a):Dla mnie emulator jest czymś jak tania kawa z automatu
a czy ta twoja super duper kawa robiona przez mistrza baristow moze zapisac gre w dowolnym momencie? nagrac filmik albo audio? zrobic skrina? zagrac na 2 przez neta? uzyc kodow? nie? no wlasnie.

Polecam zapoznać się z terminem "netykieta" i potem kulturalnie i konstruktywnie dyskutować. :D To jest forum poświęcone właśnie m.in. Pegasusowi, czyli zbiera miłośników tejże konsoli i szanować ich sposób gry, prawda? Nie zależy mi na screenach, zapisach stanu gry i tym bardziej, o zgrozo, kodach. Na PC wybieram inny typ gier. Od czasu do czasu po prostu lubię pograć na konsoli.
19-01-2018, 15:55 09
Siemasz, nie zwracaj uwagi na Magdę, ona tak zawsze.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-01-2018, 16:30 40
(19-01-2018 15:55 09)Vidarr napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Siemasz, nie zwracaj uwagi na Magdę, ona tak zawsze.

Witaj :), no spoczko, teraz już będę brała na to poprawkę. B) Pozdrawiam :)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości