Odpowiedz 
Hej ^^
31-01-2013, 17:05 58
Hej ^^
Hej.
Nie ważne jak mam na imię, gdyż i tak internet zna mnie jako Black Lady, tego pseudonimu używam też na co dzień.
Trafiłam tutaj przez wyszukiwarkę google w poszukiwaniu gier na pegasusa. Pamiętam godziny spędzone przed telewizorem. Niezliczoną ilość spalonych zasilaczy i bieganie do mamy z prośbą o kupienie nowego pada, bo stary został "zużyty". Pierwszy raz miałam okazję zagrać w Pegasusa gdy miałam może z 7-8 lat. Do moich ulubionych gier zaliczały się takie pozycje jak Mario, Lion King, a nawet z czasem Contra [uwielbiałam "kraść życia" swemu bratu XD]. Mam ogromny sentyment do tej konsoli i zawsze miło wracam do gier z dzieciństwa. Pomimo rozwiniętej technologii komputerowej, według mnie nic nie może równać się ze starym dobrym pegasusem. I chociaż stuknęło mi już 24 lat, to sentyment pozostał :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2013, 17:16 22
RE: Hej ^^
Witamy na forum, rozgość się i spędź mile czas.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-01-2013, 17:26 46
(31-01-2013 17:16 22)wanna-amigo napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Witamy na forum, rozgość się i spędź mile czas.

W takim miejscu jak to nie można spędzić czasu nie mile :)
31-01-2013, 18:12 42
Witamy i przekażę tego maila od Ciebie do m-o, bo nie wiem o co chodziło. :D

Wreszcie jakiś staruch. :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
31-01-2013, 18:28 31
Witaj i zostań z nami:gitara:.
31-01-2013, 18:35 09
Ostatnio dziewczyn przybywa, bardzo fajnie;) Witamy i do pisania zachęcamy:)
31-01-2013, 18:53 48
Witamy, witamy. Czuj się jak u siebie i pisz ile wlezie. A tak w ogóle to też dosyć często zdarzało mi się kraść życia bratu w contrze :P
31-01-2013, 20:42 56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2013 20:46 38 przez BlackLady.)
(31-01-2013 18:12 42)Evil napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Witamy i przekażę tego maila od Ciebie do m-o, bo nie wiem o co chodziło. :D

Wreszcie jakiś staruch. :P

Oż ty. Staruch? XD Są starsi na tym forum ode mnie ^^
A mail to podtrzymanie żartu recenzji jaką napisała do gry "Barbie" XD

(31-01-2013 18:28 31)Mintusek napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Witaj i zostań z nami:gitara:.

Hej. Nie trzeba mnie do tego zachęcać, aby pozostać w takim gronie :)

(31-01-2013 18:35 09)batter86 napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Ostatnio dziewczyn przybywa, bardzo fajnie;) Witamy i do pisania zachęcamy:)

Hej :) Jeżeli narzekacie na nadmiar chłopaków, to możliwe, że niedługo będziecie narzekać na nadmiar dziewczyn ^^

(31-01-2013 18:53 48)michal122 napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Witamy, witamy. Czuj się jak u siebie i pisz ile wlezie. A tak w ogóle to też dosyć często zdarzało mi się kraść życia bratu w contrze :P

Hej :) W końcu trzeba było sobie jakoś radzić, gdy życia się wyczerpały a chciało się grac dalej ^^
31-01-2013, 21:11 07
Każdy staruch tak sobie wmawia :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
31-01-2013, 22:02 45
(31-01-2013 21:11 07)Evil napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Każdy staruch tak sobie wmawia :P

Ciekawe skąd Ty to znasz? :P
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości