Odpowiedz 
Hej:)
23-12-2011, 21:26 50
Hej:)
Witam wszystkich graczy:) Mam na imię Marcin, lat 20. Pegasus gościł u mnie w domu od najmłodszych lat i gości nadal ale w mojej delikatnie zmodyfikowanej wersji:) Na samym początku było Atari aczkolwiek miałem do niego tylko dwie gry i więcej podobno nie szło dokupić (przynajmniej tak twierdzili moi rodzice:]) tą platformę mogę jedynie pochwalić za wykonanie, plastikowa obudowa niemal tak wytrzymała jak stal:D najbardziej zachwalam pady, czterokierunkowy joystick plus 2 przyciski, niemal że nie do zniszczenia, mam je do dziś jednego przerobiłem na pilota do winampa z uwagi ńa wtyczkę com, a drugi leży gdzieś orginalny w szafie. Czas Atari szybko przeminął z zakupem pierwszego pegasusa, nie mam co się rozpisywać, nieprzespane nocki, wrzaski typu "wyłącz w końcu tą gre i weź się za lekcje" :) Setki gier, łupało się ile szło:D i łupie nadal:) gra mario doprowadzona do perfekcji:) nie ma to jak ukryte grzybki albo mega długi bat u smoka w 5-4 hehe. No ale nie będę się rozpisywał o każdej grze:P Pegasus jest u mnie nadal ale w mojej przerobionej wersji obudowy, jakby trzaba było to mogę zapodać zdjęcia, wymiary to szer.dł.gr. 150mm x 100mm x 50mm. Nie byłem zadowolony jedynie z padów w których albo się gumki zacinały albo kabelki przerywały, na pewno każdy z Was zna ten ból, na szczęście rozwiązałem ten problem i wykonałem/przerobiłem dwa nowe pady na o wiele bardziej wytrzymałe, na konkretnym kablu, solidnej wtyczce i przyciskach sprężynowych bez użycia nędznych węglowych gumek, wszystko dość małe i dobrze oprawione. Jedyny minus nowej obudowy to taki że trzeba rozbierać dyskietki i wkładać same płytki bez obudowy ale jak dla mnie to nie problem:P Dziękuję za uwagę podam jeszcze gg jakby coś:) 133904. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Difenbaker:)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2011, 21:36 51
RE: Hej:)
W końcu ktoś się rozpisał na tym forum, brawo! :P
Witam, witam :P masz świetny login, lubisz 'Na południe' ?:P

Poza tym możesz o swoich wspomnieniach z pegasusem napisać w dziale Wspomnień czar
23-12-2011, 21:41 31
Ale gdybyś miał oryginalne kartridże od Famicoma, albo nawet konkretne kolekcjonerskie od Pegasusa, to raczej byś nie ryzykował otwierania każdego z nich i wkładania płytki? :P

Witaj na forum, wreszcie ktoś się konkretnie przywitał, aż się chce odpisać i życzyć miłych chwil spędzonych w naszym gronie. Chętnie zobaczę zdjęcia, jest wątek "Wasza konsola", czy jakoś tak. Pochwal się :)

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 22:04 56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2011 22:15 51 przez Difenbaker.)
Wszystkie kartridże (my mówiliśmy na to dyskietki:P) kupowałem na bazarku za max 10 zeta sztuka, więc się nimi zbytnio nie przejmowałem:) a miałem ich pokaźną ilość, ponad 300, rzecz jasna wiele gier się powtarzało ale przynajmniej fajnie się z tego robiło domino:D

Oczywiście że uwielbiam serial "Na południe" niezapomniana kreacja konstabla Bentona Frasera i idealnie dobrany partner Ray Veccio ale ten stary, nowy Kowalski niezbyt przypadł mi do gustu:) za czasów świetlności tego serialu to właśnię albo się grało w pegasusa albo patrzyło na Difa:D A główna melodia serialu do dzisiaj gra mi w komórce jako dzwonek, narazie z racji świąt mam kawałek "last christmas" ale po świętach powrócę do "Due South"

Dziękuję bardzo za podpowiedź, na pewno w najbliższym czasie przedstawię swoją konsolę w odpowiednim dziale:)
23-12-2011, 22:09 19
o, wkleiło Ci się 2 razy :D Witaj, rozgość się i pisz sporo, bo widać potencjał :)

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
23-12-2011, 22:13 23
No jak jesteś fanem 'Na południe' to witam Cię jeszcze serdeczniej i zachęcam do pozostania na forum i aktywnego pisania, bo widzę, że będzie o czym pogadać i co poczytać w Twoich postach :P

PS. Oczywiście, że ten stary Ray jest lepszy no i te jego koszule :D
23-12-2011, 22:19 45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2011 22:22 30 przez Difenbaker.)
Piszę na komórce więc od czasu do czasu są jakieś problemy:P na szczęście jest opcja edytuj, dziękuję za miłe powitanie:)

p.s. A pamiętasz czym jeździł Ray?:D
23-12-2011, 22:28 56
hmmm wiem, że jakimś pokracznym autem typowo amerykańskim z lat 90 ale marki nie znam :P Ale wiem za to czym jeździł Benton, wszystkim co miało silnik plus na koniu, zdolna bestia :D
23-12-2011, 22:47 02
Benton to tylko na koniu umiał jeździć:P A Ray jeździł Buickiem Rivierą z 74r. Na allegro było kilka egzemplarzy, ale brakło odwagi żeby kupić:P
23-12-2011, 22:58 31
Wydaje mi się, że on jeździł jakimś pojazdem ale dawno to oglądałam, więc mogę się mylić :P No ale ten wątek nie jest o serialach tylko o powitaniach, tak więc zostań na naszym forum, bo jak widzisz jest jeszcze wiele serialowych i konsolowych spraw do obgadania :D
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości