Odpowiedz 
Gry z FAMICOM HVC-001
20-01-2013, 10:44 37
Gry z FAMICOM HVC-001
Witam, kiedyś posiadałem takową konsolę FAMICOM HVC-001 , rodzice w latach '90 kupili mi ją w jakimś sklepie w Gliwicach, zapłacili wtedy 2,5 miliona złotych :D .

Pamiętam że ta konsola miała w "pamięci" kilkadziesiąt gier wbudowanych , bez używania jakiegokolwiek cardriga.
Chętnie bym zagrał w te gry, pamiętam tylko obrazki , tytułów za chiny ludowe sobie nie przypomnę.

Szukałem romu z tej konsoli ale z marnym skutkiem . Może wy drodzy forumowicze kojarzycie coś nie coś z tej konsolki.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 11:11 47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2013 11:12 24 przez zxcv.)
RE: Gry z FAMICOM HVC-001
Znalazłem coś takiego : Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link., jest tam mowa o HVC i są podane jakieś gry. Możliwe, że to te, których szukasz. Sprawdź je, jeśli to nie te to napisz co pamiętasz i może niektóre uda się znaleźć.
20-01-2013, 11:33 30
Witaj, to nie te gry, tzn na tamtej konsoli były takie gry jak mario, contra, wyścigi samochodowe jechało się pionowo po planszy i omijało się w prawo lewo przeszkody, itp .

Może ja miałem podróbkę jednak :/
20-01-2013, 14:30 53
Te wyścigi to zapewne Road Fighter - to + mario, contrę itp. masz na wielu składankach, więc radzę kilka przejrzeć. Może trafisz w końcu na te, które miałeś. A jak przypomnisz sobie jakąś konkretną grę, opisz ją tu, to pomożemy znaleźć poszczególne tytuły.
20-02-2013, 23:18 27
Kurcze... Co do Famicoma znałem jedną gierkę... Ale jej sam tytułu szukam... Gierke w stylu Indiana Jones... Polecam również mario z MARIO i LUIGI MODE... <Gram 1 graczem LUIGIM bez gry na 2>
Odpowiedz