Odpowiedz 
Gry online
15-03-2014, 09:17 29
Gry online
To w zasadzie nie propozycja, ale pytanie, bo nie wiem na ile to jest możliwe do zrealizowania. Czy dałoby się wyciągać najlepsze wyniki punktowe z gier w dziale online, tak żeby można było automatycznie generować z nich tabelkę "top 10"?. Trochę tak jak na automatach:P, z tym że do tabelki mogli by trafiać tylko zalogowani użytkownicy. Zamysł jest taki, że mogłoby to zachęcić część osób korzystających ze strony do zarejestrowania się na forum.

Jak mówiłem, nie wiem na ile jest to możliwe do zrealizowania. Tzn. zrobić to się jakoś pewnie da, pytanie tylko czy gra jest warta świeczki.

[img][/img]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2014, 09:55 02
RE: Gry online
Generalnie przydałoby się ciut więcej gier, bo sam nieraz chciałem pograć a nie było w co.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2014, 11:38 41
pomysł gararza jest niewykonalny. Emulator jest stworzony w javie, wyciągnięcie z niego wyników nie jest do zrobienia. :P Co do dodawania gier, to jak najbardziej da się zrobić, ale póki co (już trochę to trwa, ale może w końcu się uda) próbuję trochę zmodyfikować emulator, żeby nie trzeba było dodawać każdej gry na osobnej podstronie tylko ładować wybraną przez siebie (spośród tych, które są na serwerze) z rozwijanej listy. Być może też dodać obsługę dwóch graczy na jednej klawyrce, to już właściwie mam prawie skończone. Ciężko powiedzieć kiedy mi się uda to zrobić, bo jakoś w ostatnich tygodniach nie mam tyle samozaparcia żeby długo przesiadywać przed kompem, ale wierzę, że się uda. :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
16-03-2014, 19:47 43
Jak tak to nie ma tematu:P A gier rzeczywiście mogło by być więcej. Niektórym, np. mnie wygodniej gra się w przeglądarce, niż na emulatorze:P

[img][/img]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-03-2014, 21:38 16
Czy nawet dać komuś linka prościej, niż tłumaczyć emulatory i romy. Przy okazji zapytam, od strony technicznej nic się nie zmieni?
16-03-2014, 22:55 03
Zmieni się. :P Musi się zmienić, żeby można było wprowadzić te nowinki. Chociaż to jeszcze nic pewnego, bo jak już pisałem wcześniej daleka droga do końca i nawet nie jestem pewien czy będę potrafił wszystko bezbłędnie rozgryźć, ale jeśli się uda, to pozostaną tylko wnętrzności emulatora a reszta, łącznie ze sposobem wyświetlania obrazu na stronie, zostanie zmieniona.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

17-03-2014, 06:02 19
Tj bardziej o "wymagania" mi chodziło.
17-03-2014, 08:35 18
Raczej pozostaną bez zmian :P

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości