Odpowiedz 
Gry których nie udało się ukończyć.
12-08-2018, 22:25 37
RE: Gry których nie udało się ukończyć.
Było trochę, ale jedna gra siedzi mi szczególnie na bani - Holy Diver. Do 4 poziomu szło się z problemami, ale regularnie. Ten golem na 4 poziomie zawsze niszczył mi psychikę. Kiedyś to przejdę :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2018, 08:12 41
(12-08-2018 22:12 42)PEGASUS napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
(12-08-2018 22:03 50)magdakowalska48@gmail.com napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
PEGASUS napisał(a):No, ale co poradzić jeśli na konsoli docierało się jedynie do lodowego etapu po skuterach.
przeciez lodowy etap jest banalny

Co innego jest grać pierwszy raz jakiś etap za dzieciaka mając tylko kilka (np. 2 życia i zero kontynuacji) aniżeli ten sam etap masterować/powtarzać na konsoli lub emulatorze, ale przecież co Ty możesz wiedzieć o tym jak ciągle grasz na emulu cofasz czas, save'ujesz itp.

ja gram na emulu ale sie nie bawie w takie saveowanie po prostu siadam i pocinam.
quick save to w rzeczywistosci cheat na nieskonczona ilosc zyc. zabija wiekszosc gier.
z tym cheatem wszystkie gry oparte na systemie zyc i pasków żyć -tracąi trudnosc.

poza batmanem gry, której nie potrafiłem przejść jest holy driver. gra daje łomot.
myślę, że mało podejść zastosowałem, aby ją lepiej opanować. zdecydowanie jednak ostatnimi czasy to jest król spuszczenia mi łomotu. na te kilka prób za każdym razem poległem na początkowych etapach.

Odlot bomba z d.upy tromba.
14-08-2018, 15:23 32
PEGASUS napisał(a):ale przecież co Ty możesz wiedzieć o tym jak ciągle grasz na emulu cofasz czas, save'ujesz itp.
XDDDDD implikujesz ze przeszlam ten etap na emu. XDDDDD ale co ty mozesz wiedziec skoro mnie nie znasz. przeszlam ten etap za gowniaka na konsoli. dopiero etap w wiezowcu byl trudny. nastepnym razem nie zakladaj ze cos o mnie wiesz bo wychodzisz na madrego inaczej. nie pozdrawiam

Gram, więc jestem
14-08-2018, 17:16 30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2018 17:21 33 przez PEGASUS. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
(14-08-2018 15:23 32)magdakowalska48@gmail.com napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
PEGASUS napisał(a):ale przecież co Ty możesz wiedzieć o tym jak ciągle grasz na emulu cofasz czas, save'ujesz itp.
XDDDDD implikujesz ze przeszlam ten etap na emu. XDDDDD ale co ty mozesz wiedziec skoro mnie nie znasz. przeszlam ten etap za gowniaka na konsoli. dopiero etap w wiezowcu byl trudny. nastepnym razem nie zakladaj ze cos o mnie wiesz bo wychodzisz na madrego inaczej. nie pozdrawiam

Przypominam Ci tylko, że to Ty zaczęłaś od spamowania i zwyczajnego czepiania się mojego postu w tym temacie.

Tutaj pozwolę sobie przytoczyć twój post:

Cytat:przeciez lodowy etap jest banalny

Tutaj dyskutujemy o grach, których nie udało się przejść.
Uwierz mi, nie jesteś żadnym wyjątkowym graczem, skoro przeszłaś ten etap, powiem więcej próbujesz się wywyższać i wychwalać swoimi niby wielkimi osiągnięciami, a prawda jest taka, że robisz to tylko po to, by nabijać sobie kolejne posty na tym forum, niekoniecznie pisząc na dany temat. Zresztą to nie pierwszy już raz. Polecam skupić się przede wszystkim na sobie, a nie porównywać się do graczy, którzy swoimi osiągnięciami biją Cię na głowę.

To teraz wrócę do tematu i wspomnę o kolejnym tytule, którego w życiu nie przeszedłem grając na pegasusie, czyli The Fantastic Adventures of Dizzy. Przyznam się, że niektóre łamigłówki w tej grze, były dla mnie w tamtym okresie zbyt trudne do rozgryzienia. Często brakowało też czasu na kontynuowanie rozgrywki. Żałuję, że twórcy tej gry nie dali możliwości zapisu gry, tak jak chociażby w niektórych RPG, bo byłoby o wiele łatwiej i przyjemniej przechodzić ten tytuł.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-08-2018, 19:14 48
Ech... w Dizzy zmęczył mnie ten wagonik. Co w to grałem to zawsze na tym utknąłem i później przez to już mi się nie chciało do tego wracać. Cóż może kiedyś jeszcze się tego podejmę, tym razem bardziej na poważne.
14-08-2018, 20:44 26
Jest kolejna gra w którą mnóstwo razy grałem, aczkolwiek jej całej nie ukończyłem - to jest Lode Runner. Ale to najbardziej z powodu tego, że ta gra jest bardzo trudna.
22-08-2018, 17:18 30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2018 17:19 48 przez Guest. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
Nigdy nie udało mi się ukończyć Bombermana,czy ta gra się w ogóle kiedyś kończy??
A tak to jeszcze Arkanoid,Sky Destroyer i ten przeklety Karateka :P
24-08-2018, 14:20 24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2018 14:24 43 przez magdakowalska48@gmail.com.)
Guest napisał(a):czy ta gra się w ogóle kiedyś kończy??
bomberman po skonczeniu gry zamienia sie w ludzika z lode runnera

batter napisał(a):Cóż może kiedyś jeszcze się tego podejmę, tym razem bardziej na poważne.
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Gram, więc jestem
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości