Odpowiedz 
Gry które macie zamiar przejść.
03-05-2014, 15:14 21
RE: Gry które macie zamiar przejść.
Megaman IV (megafrustracja) i Megaman V (zwykła frustracja).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2014, 18:17 28
Rockman 1, Contra, Monster In My Pocket...
19-01-2015, 19:27 04
Battletoads. Posiadam tę grę już ponad rok i nadal nie potrafię jej ukończyć. Na ogół dochodzę do poziomu dziewiątego - Terra Tubes. Zwykle to właśnie tu kończą mi się kontynuacje i jestem już zniechęcony do dalszej gry. Najciekawsze jest to że poziom udało mi się przejść tylko raz - dostałem się wtedy do dziesiątego, który niesamowitym cudem również udało mi się przejść i na jedenastym już niestety utknąłem. Gra jest strasznie brutalna dla gracza i zaczynam mieć już wątpliwości że kiedykolwiek ją przejdę. Jednakże chcąc nie chcąc, będę próbować dalej :)
21-01-2015, 12:46 19
Muszę przejść tanki.
10-02-2015, 00:24 18
Ja postanowiłem że przejdę Adventure Island 3 SMB 2 i Donkey Kong
20-06-2018, 15:15 17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2018 15:27 01 przez batter.)
Ooo duuużo tego :P ogólnie chyba większość klasyków, szczególnie te co się kiedyś grało, ale nie kończyło z różnych powodów.
Mam teraz karta 150in1 i chciałbym większość z tych tytułów ukończyć. Długa to jednak przeprawa będzie :D
Póki co więc chcę się skupić na najlepszych/najciekawszych dla mnie i zacznę od trylogii Double Dragon, potem Contry, SMB 2, Chip&Dale 2... i kurczę wiele innych :D
08-07-2018, 15:27 35
[Aktualizacja:]
DD1 i 2 odhaczone:P Trójka poczeka, bo brak wenny póki co.
A obecny cel to New Ghostbusters 2, Contra 1 i Mighty Final Fight (ale głównie dla zaliczenia, bo jakoś mi średnio leży).
Rozpocząłem też, więc wypadałoby ukończyć, Seirei Densetsu Lickle (us. Little Samson) - bardzo fajny tytuł, polecam każdemu.
Próbuję też "zmusić się" trochę do Rockmana 1, bo szczerze niewiele z tą serią miałem styczności, a ponoć to taki klasyk, więc może w końcu i tym się zajmę (szczególnie, że planuję za jakiś czas - pewnie z parę miesięcy, może przyszły rok, a może pod choinkę :P - zakup Malinki Pi, i chętnie pogram w nowsze wersje różnych klasyków, więc dobrze by było zapoznać się ze starszymi częściami). Dotychczas udało się jedynie pokonać tego pierwszego, czyli Cutmana. Na drugiej planszy już na początku poległem, na tych głupich platformach :uuu:
11-07-2018, 15:44 55
batter napisał(a):zakup Malinki Pi, i chętnie pogram w nowsze wersje różnych klasyków
co to jest i jak to remastery?

Gram, więc jestem
11-07-2018, 17:29 29
Magda, Raspberry Pi z programem RetroPie - mały komputerek z emulatorami. Np. Snes, gba, psx itd. Więc również kontynuacje Megamana, Contry, Castlevanii itd.
Dlatego najpierw fajnie byłoby ograć pierwsze części i po kolei przejść dalej :)
Odpowiedz