Odpowiedz 
Gry Horrory
22-02-2010, 20:17 13
RE: Gry Horrory
Ja bym do tej listy dodał jeszcze choćby Stalkera, albo i Nosferatu: Gniew Malachiego, może RE5, chociaż to za bardzo nie straszyło, ale wciągać wciągało. Jeszcze obie części ( z naciskiem na pierwszą) Clive Barker's. I jeszcze Dead Space.

Kiedy człowiek napotyka siłę, której nie może pokonać, to zamiast niej, niszczy sam siebie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2010, 22:01 00
2 Sufferingi chociaż 1 była bardziej straszna niż 2 to tak serio to w ogóle nie ma się tam czego bać:) (troszke poplątałem sorry), FEAR (tylko parę momentów, troszkę za mało straszna niestety), Bioshock też był niezły:) Batman Arkham Asylum gdy Batman zostaje zatruty 3 razy podczas gry gazem Stracha Na Wróble ma świetne mroczne wizje które mogą przestraszyć, a ostatnia która zamiast na Batmana działa na nas i nasz strach podczas gry, to trzeba zobaczyć, i przekonać się na własne oczy czego boimy się grając w grę, no bo czego bardziej niż tego że zamiast dojść do końca zaczniemy od początku? (troszke pokomplikowałem sorry)

14-03-2010, 23:38 27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2010 23:39 07 przez Pacek.)
Ja, jeżeli już gram w jakiekolwiek FPS-y, to tylko w survival horrory. Oto moi faworyci:

1. BioShock
  2. Dead Space
  3. BioShock 2

Grałem też w inne gierki ale do ścisłej trójki kfalifikują się te. Naprawde godne polecenia. Szczególnie BioShocki, bo mają zajebisty klimat lat 50-60. Ale Dead Space też jest fajny i na pewno bardziej straszny od BioShocka.

Za duża Sygnatura :( - Potak
Jak ją zmniejsze to nic nie będzie widać : P - Pacek
Ale nie będzie rozjeżdżać nam forum! :D- Potak
Ale za to jaki zrobi efekt ; )
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości