Odpowiedz 
Znalezione Gra z password'ami po rundach
04-12-2009, 16:12 03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2011 08:39 35 przez m-o-07.)
Post: #1
Gra z password'ami po rundach
Szukam pewnej gry z dzieciństwa (na pegasusie to grałam ponad dekadę temu; oprócz Mario, Contry itd. Micro machines, Flinstonów, Chipa i Dale'a, Dizzy'ego w pamięci pozostała mi ta gra). Niestety prawie NIC z niej nie pamiętam oprócz faktu, że po rundach (jakby czterech) walczyło się z "bossem" podobnie jak w Chipie i Dale'u, tj. rzucało się czymś kilka(naście) razy w "potwora" i po którymś razie on ginął. Oczywiście 'monster' też rzucał 'kulkami' w bohatera (grało się raczej ludzikiem niż stworkiem). No i wydaje mi się charakterystyczne to, że po przejściu rundy dostawało się password (bodajże po angielsku), który można było wpisać przy rozpoczynaniu gry - wtedy zaczynało się grać od tej rundy (najprawdopodobniej). Bardzo mgliście to pamiętam i możliwe, że pokiełbasiła mi się ta gra z Happyland Adventures na kompa (sic) [tzn. jeśli chodzi o te hasła]. Aha, rundę z bossem to pamiętam mgliście jedną; że wyskakiwało się na jakiś 'kwiatek' (roślinę) i z niego strzelało :-?
Wiem, że gier 'platformówek-zręcznościówek' na nesa jest mnóstwo; że walczy się z 'bossami' itp. Ale z nazwy nie kojarzę żadnej oprócz wyżej wymienionych. Więc jeśli ktoś podrzuci jakiś trop to będę wdzięczna :zawstydzony:
Ps. Teraz przyszło mi na myśl z tymi hasłami czy to w ogóle było możliwe na pegasusie? Bo w sumie nie jestem w stanie uzmysłowić sobie teraz "jak" wpisywało sie owe hasła (coraz bardzie obstawiam "pokiełbaszenie").
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2009, 19:09 57
Post: #2
RE: Gra z password'ami po rundach
Spróbuj Doki! Doki! Yuuenchi
Może To...
PZDR
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2009, 14:40 41
Post: #3
RE: Gra z password'ami po rundach
Dzięki za podpowiedź, ale to nie to. Chyba sama odkryłam, czego szukałam. Otóż Banana prince ;) Przypomniałam sobie, że te passwordy to nie były wyrazy tylko 'banany', pamiętam jak robiłam na kartce ściągę z tymi hasłami (banan, banan, łupa, pół banana... itd. lol). No i ta roślina-kwiatek z którego miało się strzelać do bossa to "fasolka", którą 'produkuje' bohater :)
Tylko jak na razie nie pogram na kompie, bo :zawstydzony: nie umiem na klawiaturze (taki ze mnie łoś), muszę mieć pada.
Zastanawia mnie fakt, czy nie ma jakiejś modyfikacji tej gry, bo na 100% nie jestem pewna czy to akurat w tę grę grałam (np. w ogóle nie przypominam sobie takich zadań, w których wybierałoby się odpowiedź 'tak/nie'), no i nie wiem, jak w tej grze z bossami, bo grając na klawie zaraz się kuję :rotfl: (ogólnie laptop mi nie służy do grania). Bądź co bądź Banana prince to gra najbardziej zbliżona do moich mglistych wyobrażeń tego, w co grałam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości