Wątek zamknięty 
Znalezione Gra w kosmosie
19-09-2015, 16:15 01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2015 21:39 40 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
Gra w kosmosie
Witam! Poszukuję na NES'a pewnej gry, gdzie akcja dzieje się w kosmosie. Na początku każdego poziomu leciało się statkiem (jak w Macrossie) i trzeba było dostać się do jakieś bazy żeby zniszczyć w niej ukryty generator, gdzie po zniszczeniu go trzeba było znaleźć w tej bazie swój statek i uciec z niej.

Opis pewnie dla większości użytkowników będzie głupi i nie całkiem zrozumiały, ale może ktoś będzie kojarzył taką grę i poda mi jej nazwę, bo strasznie chciałbym w nią zagrać :rotfl:

@EDIT: znalazłem tą grę na pewnym filmiku z YT. Jest ona pokazana w 0:29 Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Problem w tym, że niestety zapomniałem jak ona się nazywa. Zna ktoś może jej nazwę? :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-09-2015, 18:38 18
RE: Gra w kosmosie
Air Fortress, link tutaj - Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Tutaj masz rozpiskę gier z całego filmiku - Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-09-2015, 21:24 41
Dziękuje bardzo za pomoc :)

Temat można zamknąć :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-09-2015, 21:39 59
nie ma za co, miłego grania :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty