Odpowiedz 
Gierka z GC007 Super Smart Genius
09-09-2012, 12:02 26
Gierka z GC007 Super Smart Genius
Witajcie :)

Gdy miałem jakieś 6-7 lat, rodzice kupili mi grę telewizyjną - taką klawiaturę... Gdzieś się podziała, ale na pewno był to "coś tam Smart Genius", poszukałem i wychodzi na to, że to właśnie GC007 Smart Genius, bo właśnie chyba tak wyglądała. Pamiętam, że od razu była dyskietka i były tam różne gry, ale było też kilka gier, w które można było grać bez dyskietki. Były jakieś samochody, coś jak formuła 1 - pierwsza runda to zwykłe okrążenie, druga to "ósemka" i z każdą rundą zmieniały się trasy. Chyba trzeba było wyrobić się w określonym czasie, żeby przejść dalej. Inna gierka to takie zwierzaczki, nie pamiętam czym lub kim się chodziło, ale chodziło o to, żeby zamknąć wszystkie zwierzęta chyba... Wiem, że była tam małpa na przykład, chyba można było ją zwabić bananem... Piszę o tych gierkach, gdyby ktoś miał tę konsolę, a nie wiedział, że to akurat Super Smart Genius. Jednak poszukuję innej gry, chyba najlepszej w jaką grałem. Chodziło się takim jakby magiem, granatowym czy fioletowym, ze złotą (żółtą) różdżką. Pamiętam, że nie miał on nóg, tzn. nie było widać nóg tylko falującą pelerynę. I były tam tak jakby różne światy. Świat, w którym się zaczynało to wieczór i gdzieniegdzie były jakieś drzewka. Nie było żadnych pagórków, cały czas szło się prosto i po drodze zbierało się różne rzeczy, m.in. była jakaś gałązka... Brat mówi, że dzięki niej znikały wszystkie stworki z ekranu. Piszę stworki, bo nie pamiętam, jak to wyglądało. Były też tak jakby takie chmurki, które przez pewien czas ubezpieczały naszą postać. Stworki dotknięte przez te chmurki frunęły "poza ekran". Przy utracie życia mag z tego co kojarzę tak jakby się rozpływał. "Grunt", po którym się chodziło to były takie małe klocki i im dalej się zaszło, tych klocków było coraz mniej, przez co spadało się w dół, ale nie traciło się życia, tylko było się tak jakby w innym świecie. Tak samo można było dostać się na górę.

Właściwie to nie wiem, czy gdzieś ta gra jest do pobrania. U mnie była wgrana w konsolę, nie wiem czy została wydana na dyskietce...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2012, 17:08 40
RE: Gierka z GC007 Super Smart Genius
Pierwsza to napewno F-1 race!
12-09-2012, 18:38 55
Nie... W grze, o której pisałem, jechało się czerwonym samochodem, który był też szerszy od tego z F-1 race. Ale nie szukaj, na niej mi nie zależy.
12-09-2012, 19:53 03
Nigel Mansell
Odpowiedz