Odpowiedz 
GC007 SUPER SMART GENIUS
07-11-2016, 02:20 40
GC007 SUPER SMART GENIUS
Zadanie trudne, może nawet niewykonalne, ale jednak najważniejsze, jakim się z Wami dzielę. Otóż szukam multicarta, który siedział w zestawie z konsolą [patrz tytuł]. Nie był to zwyczajny multicart, ponieważ przed wyświetleniem listy gier pojawiała się plansza z różnymi funkcjami typowymi dla multicartów niedołężnie symulujących komputery. Jednak te opcje były inne niż u pozostałych cartów tego typu, w żadnym innym takich nie widziałem. Pamiętam jedynie taką wieżę stereofoniczną, gdzie można było włączyć kilkanaście utworów. Przycisk w prawym dolnym rogu planszy przenosił do listy gier, gdzie na pierwszym miejscu na 100% była Contra, a między 5 a 10 na pewno znajdowały się Nekketsu Kouha - Kunio Kun (prawdopodobnie podpisana inaczej) oraz Side Pocket. Obudowa multicarta była szara, wyglądała bardzo solidnie, na labelu na bank było napisane "smart genius", tło fioletowe i jakiś ludzik z boku, prawdopodobnie Mario. Przeszukałem cały internet i jeszcze trochę, i nie znalazłem, więc tutaj jest mój ostatni bastion. Może Wasze poszukiwania okażą się bardziej owocne.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2016, 01:39 10
RE: GC007 SUPER SMART GENIUS
Nie kojarzę takiej składanki. Jedyne dziwadło jakie kojarzę to składanki do pegazusa z klawiaturą.

Odlot bomba z d.upy tromba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-11-2016, 19:44 07
GC007 Super Smart Genius to jest właśnie pegasus-klawiatura.
09-11-2016, 19:49 54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2016 19:52 24 przez Verteks.)
Sprawdzałeś tu: Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. (przejrzyj wszystkie lata)? Jeśli tu nie znajdziesz, to ostatnią opcją są obskurne chińskie / rosyjskie fora - czasem odnajdywałem ciekawe rzeczy w tych chińskich szlaczkach.

EDIT: Jest lista z wszystkich lat: Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. i nie ma tutaj nic. Kiedyś jeszcze widziałem stronę ze zrzutami ekranu głównych menu wielu składanek, chyba była koreańska, ale nie pamiętam adresu, ani nie wiem jak ją znaleźć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-11-2016, 20:24 32
Przeszukałem stronę metr, metr po metrze, rok po roku i nie znalazłem. Wierzyć mi się nie chce, że to taki rzadki materiał.
Odpowiedz