Odpowiedz 
Formula One: Built to Win
12-07-2013, 08:44 37
Post: #1
Formula One: Built to Win
Formula One Built to Win to bardzo ale to bardzo interesująca gra wyścigowa. Dlaczego tak piszę?? Ano z powodu takiego że w grze nie jest istotne tylko samo ściganie się na licznych trasach.. największą zaletą gry jest modyfikowanie aut, łącznie z nabywaniem coraz to lepszych i szybszych fur do "tjuningu".

[Obrazek: FormulaOne-BuiltToWinU0000.png][Obrazek: FormulaOne-BuiltToWinU0006.png][Obrazek: FormulaOne-BuiltToWinU0002.png]

Gra oferuje dwa tryby. Pierwszy ten najbardziej rajcujący to tryb kariery i przechodzenie właściwej gry. Drugi to tryb treningowy, w którym gracz może sobie wybrać jeden z kilku dostępnych aut i przejechać się nim na dowolnie wybranej trasie.
Tryb kariery składa się z jakby dwóch wzajemnie powiązanych części: tuningu i wyścigu. Od posiadanych zasobów kasy zależne jest to na jakie części samochodowe gracza stać. Ulepszanie pojazdu poprawia jego możliwości w czasie wyścigu a im wyższa pozycja na mecie tym większa kasa na kolejne ulepszenia auta.

[Obrazek: FormulaOne-BuiltToWinU0001.png][Obrazek: FormulaOne-BuiltToWinU0004.png][Obrazek: FormulaOne-BuiltToWinU0005.png]

W Built to Win schemat ten rozgrywki sprawdza się znakomicie. Podobnie jak w Pro Am i Pro Am II tak i tu odczuwalna jest różnica w jeździe pojazdem przed i po tuningu. Świetnie też prezentuje się cała oprawa wizualna z menusami, wieloma opcjami i panienkami anime w ramkach. O dźwiękach też wypada napisać dobre słowo.
Formula One Built to Win to z całą pewnością jedna z najciekawszych gier wyścigowych na Nesa/Pegasusa/Famicoma!!

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2013, 09:09 58
Post: #2
RE: Formula One: Built to Win
Fajnie czasem jest pojeździć "tjuningowanym" autkiem, jak się swojego nie ma to dobra i taka alternatywa xD Ogólnie spoko.

Zranione serce w każdej mądrości doszukuje się ostrza noża.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości