Odpowiedz 
Filmy, które mogą zmienić postrzeganie świata
30-07-2018, 13:18 29
RE: Filmy, które mogą zmienić postrzeganie świata
Vidarr napisał(a):No bardzo dobry tekst, żeby urwać dyskusję, którą przegrywasz
co przegrywam lol? do ciebie nie pisalam wiec nic nie przegrywam i sie nie wtracaj. mowie "ludowe" przyslowia ba sa madre

Gram, więc jestem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2018, 14:59 46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2018 15:01 05 przez batter.)
A ja myślałem, że to do mnie było, ale teraz sam już nie wiem. W każdym bądź razie może coś więcej odnośnie filmów? Jakieś przemyślenia? Opinie? Może własne przykłady?
30-07-2018, 15:07 53
(30-07-2018 13:18 29)magdakowalska48@gmail.com napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Vidarr napisał(a):No bardzo dobry tekst, żeby urwać dyskusję, którą przegrywasz
co przegrywam lol? do ciebie nie pisalam wiec nic nie przegrywam i sie nie wtracaj. mowie "ludowe" przyslowia ba sa madre

Napisałem to ogólnikowo, nie musisz się tak spinać. Te ludowe przysłowia są równie mądre, co wypłukane z treści opisy gier na pudełkach.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-07-2018, 17:15 10
Nie zasypuj gruszek w popiele. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził. W każdej legendzie jest ziarnko prawdy. Lecz prawda w oczy kole. Ziemi i rozumu ani ogień nie spali ani złodziej nie zabierze. Lepiej z mądrym zgubić, jak z głupim znaleźć.
Nie takie znowu głupie. Choć i głupsze się znajdą (szczególnie te zabobonne). Bardziej jednak zależy jak kto je stosuje i od tego jak tę mądrość wykorzystuje.

No więc może coś w temacie, co? Czy tylko krytykować chciałeś?:P
30-07-2018, 22:20 37
Vidarr napisał(a):Te ludowe przysłowia są równie mądre, co wypłukane z treści opisy gier na pudełkach.
XDDDDDD tyle mam do powiedzenia na temat twojej "madrosci"

Gram, więc jestem
30-07-2018, 22:38 50
(30-07-2018 22:20 37)magdakowalska48@gmail.com napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Vidarr napisał(a):Te ludowe przysłowia są równie mądre, co wypłukane z treści opisy gier na pudełkach.
XDDDDDD tyle mam do powiedzenia na temat twojej "madrosci"

No zauważyłem, że rzadko masz do powiedzenia coś bardziej wartościowego.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-07-2018, 22:41 25
Vidarr napisał(a):No zauważyłem, że rzadko masz do powiedzenia coś bardziej wartościowego.
XDDDDDD bo ty bedziesz ocenial co mam do powiedzenia wartosciowego XDDDDD ktos cie uczynil ministrem wartosciowosci? XDDDDDD

Gram, więc jestem
11-08-2018, 23:03 43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2018 23:03 43 przez batter. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
Zapomniałem o tym, jakże zacnym tytule: Stalker - znikomy tekst, akcja wolniejsza niż filmu dokumentalnego z życia leniwców, ale obraz broni to dzieło, a puenta powala. O co tu chodzi? W skrócie to jest pewna tajemnicza strefa, do której nie wielu ma odwagę wejść, a na końcu której znajduje się komnata życzeń. Tytułowi Stalkerzy to tacy przewodnicy po strefie, a jeden z nich przeprowadza grupkę chętnych... Polecam, choć raczej dla cierpliwych.

Ostatnio oglądałem świetny film (oparty na faktach) - Siła Spokoju opowieść o losach młodego lekkoatlety i (prawdopodobnie) najcenniejszej lekcji w jego życiu, lekcji obecności, bycia w "Tu i Teraz". Polecam serdecznie, na prawdę daje do myślenia.
Odpowiedz