Odpowiedz 
Ending-man-Kolejna podróba Pegasusa
10-02-2014, 12:49 51
RE: Ending-man-Kolejna podróba Pegasusa
Nie mówię, że to są dobre pady, broń boże. :P I cała konsola, to też shit (w ogóle w tej recenzji jest napisane, że solidne wykonanie a dalej, że trzeba poruszać wtyczkami żeby obraz był... :P), ale kształt padów bardzo mi odpowiadał. Dobrze się je trzymało i nawet po długich sesjach ręce się nie męczyły.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 13:10 54
Dla mnie zbyt luźno leżały w dłoniach, a klawisze łatwo się "wciskały". A skrzydełka kierunków to już wo góle pochłaniacz super glue. Ale wracając do wygody to miały paskudnie wystające klawisze. Ale dało się przeżyć te placki, nie powiem. Wkurzały po dłuższym czasie dopiero.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-02-2014, 14:00 24
(10-02-2014 12:49 51)Evil napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Nie mówię, że to są dobre pady, broń boże. :P I cała konsola, to też shit (w ogóle w tej recenzji jest napisane, że solidne wykonanie a dalej, że trzeba poruszać wtyczkami żeby obraz był... :P), ale kształt padów bardzo mi odpowiadał. Dobrze się je trzymało i nawet po długich sesjach ręce się nie męczyły.

Chodziło mi o poprawne wykonanie KONSOLI a kable są lipne:P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2014, 12:45 21
Ja tam na długość padów nie narzekam ponieważ mam 6m kabel a/v :) Mam taką samą konsolę spaliła mi się po 10 min :/ A tak to wykonanie nawet ok.
11-04-2014, 13:26 38
pytanie do Adamus20009. Po rozebraniu gry przyzasilaniu jest tranzystor>?? Moglbys mi podac kod tego tranzystora bo wlasnie kupilem gre i sie upalil, tak ze nic nie widac. Dzieki z gory za odpowiedz
15-04-2014, 16:44 57
aktualnie nie mam do niej dostępu bo korzystam z IQ-502
03-09-2014, 18:36 01
Miałem tego klona tylko nie pamiętam czy miał wbudowane Romy.Dostawał niezłe baty,ale działał przez lata.Kiedyś tylko telewizor mi nawalił,a klonik działał danej.
Teraz nie wiem czy działa,bo gdzieś go zapodziałem.może go kiedyś odnajde.Moim zdaniem całkiem niezły klonik.
Odpowiedz