Odpowiedz 
Dzień dobry :)
28-03-2016, 06:45 53
Dzień dobry :)
Siema wszystkim :)

Jakiś czas temu nie wiedzieć czemu :) podczas wspomnień z kolegami dotknęła mnie głęboka nostalgia za dawnymi czasami ;) Niestety szybko zorientowałem się, że czasu cofnąć się nie da, po krótkiej jednak chwili wpadłem na genialny pomysł jak mogę odświeżyć dobre wspomnienia. Szybko więc wbiłem na popularny serwis aukcyjny i z uśmiechem na twarzy zakupiłem najtańszą podróbkę pegazusa jak była =D

Jako że jestem konserwatywnym człowiekiem to na strychu obstało kilkanaście żółtych plastików z dobrymi tytułami :) Przez kilka pierwszych dni po podłączeniu konsoli ja i moi koledzy do pracy chodziliśmy z zamkniętymi oczami xD

Całkiem niedawno zakupiłem na aukcji kadridż'a 490 in 1, jako że zapoznałem się już wystarczająco z tymi, które były u mnie na stanie :)

Jako, że święta w toku, to oczekuję mojego nowego nabytku dopiero po :)

Na dzień dobry szukam kilku tytułów, które dobrze mi się kojarzą, więc bez zbędnego rozpisywania się, lecę na dział poszukiwań xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2016, 15:20 07
RE: Dzień dobry :)
Siemanko!
28-03-2016, 19:03 31
Lubię takie historie, kiedy ktoś z radością kupuje najtańszą podróbkę i czerpie masę frajdy z grańska. :P Oby szybko nie przeszło, bo warto pielęgnować fajne wspomnienia i wcale nie potrzeba do tego full original zestawu w boxie z oryginalnymi padami i chromowanymi śrubkami za 600 złotych. :P

Witam na forum i życzę długiego i przyjemnego użytkowania, konsoli oczywiście też.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-03-2016, 17:11 25
Witam na forum:fala:!
29-03-2016, 22:58 10
Cześć i miłej zabawy :P
Odpowiedz