Odpowiedz 
Dr Mario
05-01-2014, 00:24 16
RE: Dr Mario
Dr Mario to genialna gra, która właśnie jest włożona w moim NESie :P Potrafię ją włączysz nawet tylko po to, by posłuchac tych dwóch kawałków muzycznych.

Szkoda jednak, że gra nie ma jakiejś kampanii, chociażby uproszczonej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 13:24 06
Pamiętam jak kiedyś zagrywalem się z ojcem w dr mario. Piękne czasy. Ale nie przesadzajcie z tą genialnością - to tylko prosta układania, choć starannie oprawiona ładną grafiką i przyjemną muzyczką. Trzeba jednak przyznać, że ta prostota ma w sobie to coś i daje mnóstwo frajdy. Idealna na chwile (nawet i dłuższą) relaksu.

A tak na marginesie, w grze są tylko 24 poziomy - następny znowu wskakuje 24. Po prostu więcej nie ma sensu, bo już od 20., gdy nie ma gdzie ułożyć jednego koloru i polozymy na innym nie ma szans go zlikwidować, skoro do górnej krawędzi zostają tylko 3 miejsca, a przecież trzeba ułożyć min. 4 (ewentualnie eliminować z boku lub od dołu, co jest niezwykle ciężkie przy pełnej planszy).
29-06-2014, 00:58 54
Może nie była to najczęściej włączana przeze mnie gra ale bardzo lubiłem ją za mega klimatyczną muzę. Nawet dziś chętnie wgrałbym ja na odtwarzacz :D
30-06-2014, 14:14 58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2014 14:16 01 przez PegazusMaster.)
Gra genialna, ale bardzo prosta. Muzyka wbija się w głowę. Potem chcesz jej słuchać na winampie przy wyłączonej grze.
Gra jest jak dla mnie zdecydowanie za łatwa jak na grę logiczną. Nie odradzam/nie zachęcam. To jest gra rodzaju - graj jeśli chcesz pograć chwilę
w coś krótkiego/innego niezbyt wymagającego, ale pochłaniającego. Tak można ten tytuł określić. W sumie lubię w to grać jak już zacznę, ale jakoś nie mam ochoty zaczynać XD
17-01-2016, 23:05 14
Oj pamiętam te grę , zawsze to mi przypominało Tetrisa Pażytnowa choć to na czym innym polega , melodyjki choć do wyboru pasujące do tej gierki , dla zabicia czasu jak najbardziej polecam :) Dla mnie zawsze lepiej posłuchać melodyjek ,muzyczek z NESa niż czy to z Winampa czy innych odtwarzaczy.
17-02-2016, 22:30 52
Można się wykazać, rozbijać wiele ułożeń pod rząd, czyli robić tak zwane combo. Mario trochę przesadza z tymi profesjami - śmie zwać siebie doktorem, a wykształcenie, a praktyka. Na szczęście zajmuje się nie czymś tak skomplikowanym, jak wynalezieniem leku na grypę, tylko próbuje leczyć zwyczajne przeziębienie. O wyborze muzyki można zapomnieć, nie pamiętać. Wybór rundy jak kreski na termometrze. Ciekawa gra, interakcja obrazu obok z sytuacją w grze - element ruszający się znika, gdy znikną odpowiadające mu obiekty na polu gry. Szybkość spadania elementów, wysokość warstwy obiektów stanowi charakterystykę gry. Fabuła ukryta, ale można szukać informacji, między innymi w moim poście. Można zapomnieć, że pole gry to słoik. Gra na dwie osoby ma specyficzne zasady, jak zwykle szkoda, że nie ma w takim module wersji z historią, tak zwanej story mode. Mieszane zdanie na temat sytuacji Maria, ale podobało mi się oglądanie turnieju gry na dwie osoby, zatem 6/10.
19-02-2016, 02:14 11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2016 02:14 11 przez PegazusMaster. Powód: Drobne poprawki)
XD
Mnie ta gra nie uleczyła z nałogu grania w NES. Coś jest na rzeczy. Mario raczej ściemnia z tym doktoratem. XD Ewentualnie jest właśnie na odwrót Mario serwuje tu dopalacze, albo inne dziwactwa, które potęgują efekt uzależnienia od NES i jest z niego taki doktor jak z WALTER WHITEA natomiast moja średnia przynależność do tego tytułu raczej nie oznacza, że osłonki tego co serwuje MARIO ma dobry posmak, ale wnętrze już tak XD

[Obrazek: BWBMy.jpg]

[Obrazek: Mariol.png~c200]
Tylko okularków brakuje xd
08-02-2018, 19:41 46
Dr. Mario to Tetris i Mario razem wzięty. Mario w grze co prawda występuje, ale tylko jako ten lekarz rzucający pigułkami. Tak to nie ma nic więcej z platformowej wersji Super Mario. Gra dobra, kolorowa. Walczymy ze złymi wirusami czy tam bakteriami.

Grafika: 7/10
Dźwięki i muzyka: 6/10
Grywalność 7/10

Z tetrisów to polecam tę grę.
09-02-2018, 10:00 35
(08-02-2018 19:41 46)Cytryn napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Dr. Mario to Tetris i Mario razem wzięty. Mario w grze co prawda występuje, ale tylko jako ten lekarz rzucający pigułkami. Tak to nie ma nic więcej z platformowej wersji Super Mario. Gra dobra, kolorowa. Walczymy ze złymi wirusami czy tam bakteriami.

Grafika: 7/10
Dźwięki i muzyka: 6/10
Grywalność 7/10

Z tetrisów to polecam tę grę.
a ja tengen.:P
co do dr mario ujdzie mnie nie zachwyca.

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
Odpowiedz