Odpowiedz 
Darkwing Duck
29-07-2011, 17:33 48
RE: Darkwing Duck
(28-07-2011 22:59 34)Ricochet napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Najbardziej denerwowało mnie to, że przeciwnicy się odnawiają. Wystarczy, że kawałek się cofniemy, a zabity przez nas przed chwilą wróg znów na nas czeka

Mi to pasowało bo można było bez końca zbierać znajdźki. Były takie miejsca gdzie wystarczyło się tylko lekko ruszyć do tyłu, a wróg już się respawnował. W ten sposób można było, poświęcając trochę czasu, nazbierać kilka bonusowych żyć.

[img][/img]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2011, 11:21 33
Robiłem identycznie i nadal robię jak gram na konsoli. Mimo że w zasadzie nie tracę w tej grze żyć to bardzo często do walki używam Arrow Gas (idealna broń na wszystkich bossów). Dzięki temu że przeciwnicy się respawnują to tak jak Gararz - zbieram bonusy do momentu aż mi się to znudzi. Dobrym motywem w Darkwing Duck'u jest brak limitów czasowych, które tak bardzo irytują w niektórych grach.

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2011, 21:26 18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2011 21:27 22 przez Saj.)
Dość dobrzę pamiętam tą gierkę i majestatyczną postać głównego bohatera w ekranie tytułowym.
To by nie mówić wykonanie tego tytułu jest bezbłędne, ładna animacja, świetna Disney'owa kreska każdej z postaci (w tym fajni, różnorodni przeciwnicy), masa fajnych pomysłów (wybór plansz, motywy ciemności, wodospadów, różnorodne bronie) to wszytko wraz z świetną wpadającą w ucho muzyką robiło świetne wrażenie. Osobiście uważałem tą grę za nieco za trudno, nie chodzi mi o to że była nie wiadomo jak ciężka, ale jak na gre no powiedzmy dla dzieci z postaciami z kreskówki to jednak nieco programiści przesadzili.
Z drugiej strony masterowanie kolejnych etapów dawało masę frajdy.
Moja ocena :
7.4 (za sentyment i muzykę, a to bardzo wysoko)
P.S Uśmiech na buzi gdy widzimy jak głowny bohater wywala się na motorze - bezcenne
20-12-2012, 19:25 12
Bardzo dobra gra, jedna z moich ulubionych. Na pegasusie nie mogłem nigdy daleko dojść, ale nadrobiłem to na emulatorze. Obraz, jak i muzyka, jest super, grywalność też. Lubię gry tego typu. Myślę, że nikt kto zagra nie rozczaruje się. To gra warta polecenia.
20-12-2012, 20:46 21
Dla mnie ta gra też nr. 1, kilka razy całą przeszłem, najgorszy był ostatni boss, dla mnie najtrudniejszy do pokonania. Grafika doskonale zrobiona, dźwięk też. Ta gra przypomina dawne lata. Kto zagra w nią raz, polubi ją na zawsze. 9/10 dam tej grze.
22-01-2017, 17:07 11
Gra, na której kartridżu mi zależało, ale mając go, nie czuję jednak, jak się okazuje, satysfakcji. Czasem była obawa o to, że się trafiło na zamienioną wersję części gier Contra. Planszowi wrogowie ciekawie próbują być zabawni - pies wrastający się w budę, żółwie zmarzluchy, zaskakująca zawartość pancerza i inne albo and co. Broń specjalna ma nazwę o niejednym znaczeniu. Gdyby nie opisy innych, nie powiązałabym w ogóle tej gry z Mega Manem. Kiedyś grając dążyłam do nieużytkowania broni specjalnych, starając się jedynie zaspokoić pokłady ciekawości dostając się do przedmiotów ułożonych tak, by się dostać do nich za pomocą strzał.
Niektórzy potrafią grać w to szybko, biorąc na postać serię ciosów, u mnie, gdy się człowiek spieszy, to wiadomo, co. Pamiętam, że ostatnia runda sprawiała wiele problemów. Ciekawe, że podobno tyle samo strzał - prawdopodobnie najsilniejszej broni, kosztującej najwięcej "gazu" - potrzeba, by pokonać każdego końcowego wroga. Z postaci brakuje morsa z pingwinami przykładowo, ale władowywanie postaci do gry nie byłoby korzystne. Moja ulubiona muzyka jest na konstrukcjach, nie na moście. Ze względu na sentyment i jakość - 10/10.
31-01-2018, 12:11 46
Dobra gra. Chodzimy kaczorem, który walczy ze zorganizowaną przestępczością:P. Szkoda, że w rzeczywistości takiego nie ma:(. Jak sam tytuł mówi gra jest raczej mroczna, choć są poziomy gdzie jest całkiem kolorowo.

Grafika: 7/10
Dźwięki: 7/10
Grywalność: 7/10

Ocena ogólna 7/10
Odpowiedz