Odpowiedz 
Dabu Dybul, czyli Double Dribble
19-01-2014, 12:55 50
RE: Dabu Dybul, czyli Double Dribble
Ja jak pograłem, to miałem nieodparte wrażenie jak Dudek, że już w to grałem, bo faktycznie wszystkie koszykówki na NESa są oparte chyba właśnie na Double Dribble :D Dwie najlepsze to wspomniane już oczywiście Ultimate Basketball i Taito Basketball, ja z sentymentu wole tą pierwszą, dużo sie w nią nagrałem, więc w moment opanowałem schematy Double Dribble :) No, może poza wsadami, bo tutaj te poklatkowe animacje są trudniejsze w odbiorze niż te w Ultimate Basketball :D Ogólnie rzecz biorąc ja nie będę się tym więcej katował, za bardzo polubiłem następne koszykówki na NESa i tyle :)

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2014, 13:46 04
A UB i TB, to nie to samo, ino z innego regionu? :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-01-2014, 13:59 17
YYYY racja :D Pochrzaniłem tytuł z inną koszykówką na NESa, All-pro Basketball :D Swoją drogą, też ją polecam :D

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
23-01-2014, 21:48 11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2014 21:50 02 przez kasiappp111.)
Odstawiając na 5 sekund Formations de mots en francais i inne tego typu głupoty mam ochotę wypowiedziec się na temat Dubleee, bo już chyba długi czas żadna gra mnie tak nie znerwowała:D Najgorsze dla mnie jest to, że w zależności od szczęścia (bo chyba najprędzej szczęścia) jedna partia może iśc przecudownie, a w drugiej przewalimy 20 punktów, mimo że gramy praktycznie tak samo:P Dziwny brak powtarzalności też na przykład przy wsadach - na początku wychodził każdy. Potem nie umiałam prawie zrobic jednego celnego, zawodnik zawsze nie trafiał. Ogólnie trafianie... Może mi się wydawało, ale największe prawodobieństwo trafienia gra umożliwia, kiedy choc na krótką chwilkę nasz zawodnik stanie w miejscu albo kiedy na odległośc 3 mm nie ma przy nim przeciwnika:P Oczywiście na pewno ma to jakies uzasadnienie w rzeczywistości, bo wiadomo że lepiej trafia się jak mamy chwilkę na wycelowanie bez gorącego oddechu przeciwnika na karku, ale jakoś nie pocieszało mnie to, kiedy biegałam z piłką jak oszalała i chyba raz jako rekord nie trafiłam 10 razy pod rząd rzucając, zgarniając piłkę spod kosza i próbując jeszcze raz:P

Po dłużej sesji z Duble Duble nie zostaje w głowie dużo oprócz tego jakże interesującego dźwięku piłki odbijanej o parkiet:D Aż kusiło, aby wyłączyc dźwięk, ale po tym dźwięku da się czasem poznac czy odebrałam piłkę przeciwnikowi, bo zmienia się przy przejęciu piłki jego timing:D

Gra jest całkiem w porządku, nigdy wcześniej w nią nie grałam, niestety kompletnie nie rozumiem niektórych zasad/fizyki gry. Na przykład tego, że biegnę sobie z piłką, obok mnie przeciwnik, raz jest Blocking, raz nie. Ta sama z Pushingiem. A już w ogóle rzuty osobiste to tragedia dla mojego refleksu, nawet jeżeli uda się ustawic kółeczko tuż nad obręczą - zawodnik pudłuje. Niestety nasz przeciwnik trafia niemal za każdym razem:P

Ale pewnie wszystko to wina niewymasterowania:D

Ed. A i w ogóle jakie to smutne, nie można robic dwutaktu:D A w liceum miałam z tego dwie piątki:D:D
Odpowiedz