Odpowiedz 
Cześć :)
18-04-2016, 09:53 37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2016 15:17 27 przez Rimururu.)
Cześć :)
Cześć,
Na imię mi Angelika i wyszukałam tego forum ponieważ mam pewien problem. Ogólnie kiedyś jak byłam mała z braćmi grałam na pegasusach różnego typu.
Ale teraz kiedy już jestem stara :D nie mam pojęcia co mogłabym kupić a mam niedługo rocznicę ślubu i chciałabym sprezentować jakiegoś mężowi ponieważ bardzo lubi grać ze mną w gry. Ile można grać w LOLa.... I tak sobie wymyśliłam, że kupie. Znalazłam na allegro coś co mi spasowało oraz dyskietkę, którą chciała bym do tego kupić ale nie mam pojęcia czy to będzię chodzić. Proszę o pomoc.
Konkretnie chodzi mi o taki pegasus
Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

i taka dyskietkę
Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Wiem, że tutaj miałam tylko się przywitać ale już się rozpisałam. Jak zrobiłam coś niezgodnego z regulaminem to wybaczcie mi. Jestem zdesperowana bo już nie mam innego pomysłu na prezent :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2016, 15:41 39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2016 15:42 14 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
RE: Cześć :)
Cześć, jak to mówią ry(d)zyk - fizyk. :P Raczej nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności i w stu procentach Ci nie powie, że ten kartridż będzie działał akurat na tym klonie.

Nie jest to konsola najwyższych lotów, pochodzi z masowej produkcji i jest wątpliwej jakości (nie zdziwiłbym się gdyby w różnych egzemplarzach tego samego modelu były użyte różne podzespoły, bo akurat "takie się skończyły, to dam inne o podobnych parametrach" :P). Tym niemniej przy odrobinie szczęścia kartridż może działać. Pozostaje pytanie jak długo sama konsola będzie działać. :D Jeśli ma to być tylko dla zabawy i z sentymentu, to można ryzykować. Zamówić w tym samym czasie, dotrze w podobnym terminie, w razie czego masz 14 dni na zwrot. :)

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz