Odpowiedz 
Cześć
02-09-2010, 17:23 43
Smile Cześć
Witam wszystkich fanów Pegasusa. Mam na imię Mateusz i jestem studentem PW. Pegasusa mam od 6-7 roku życia a może i wcześniej. Akurat mój model to była solidna biała od góry i czerwona od spodu skrzynka z piekielnie wytrzymałymi gamepadami (o co później było niestety ciężko, psuły się po 3-4 dniach używania). W dobie komputera i w sytuacji popsutego pegasusa odszedłem od niego, ale co jakiś czas wracałem do niego, a obecnie tylko już w formie emulatora. Mimo wiekowości gier dalej sprawiają mi sporo frajdy :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2010, 17:27 51
RE: Cześć
Świeć nam jasno na forum, żarówo! :) PW =Wrocławska? Warzawska?
02-09-2010, 22:41 52
(02-09-2010 17:27 51)Mcin napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Świeć nam jasno na forum, żarówo! :) PW =Wrocławska? Warzawska?

Warszawska, fakt, nie doprecyzowałem :)
02-09-2010, 23:02 16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2010 23:03 05 przez awek.)
Witam i ja :) masz jeszcze trochę czasu przed rozpoczęciem roku, więc do grania;)
02-09-2010, 23:05 52
Doprecuzję jeszcze moje przywitanie:)

1. Jak do nas trafiłaś/-eś?
Szukałem emulatora do Pegasusa i gier z przeszłości więc znalazłem w google. Kiedyś też wchodziłem na tę stronę czasem ale się nie rejestrowałem.

2. Skąd pomysł na login?
Mój brat nazwał tak pewną osobę ze swojego wydziału, a ja nie miałem pomysłu na login więc wpisałem ten. Obecnie posługuję się na sieci (forum pegasusa, youtube, inne fora itp) dwoma - PanŻarówka i OjciecMateusz :)

3. Czym się zajmujesz?
Studiuję budownictwo na Politechnice Warszawskiej

4. Co najbardziej lubisz?
Trudno powiedzieć, powiedzmy że interesuję się historią.

5. Czego najbardziej nie lubisz?
Jak wyżej.

6. Rodzaj słuchanej muzyki:
Rock, chociaż obecnie dużo słucham muzyki z lat 80.

7. Ulubione zespoły/wykonawcy:
Guns 'N Roses, Aerosmith,

8. Ulubione utwory:
Sweet Child of Mine (GNR), Civil War (GNR) i inne GNR, Cryin' (Aerosmith) i parę innych Aerosmith, Shake it up (Elizabeth Daily)

9. Życiowa pasja:
Historia, polityka :P

10. Sporty, które najbardziej lubisz:
Piłka nożna, piłka ręczna, pływanie

11. Ulubiona drużyna/sportowiec:
Real Madryt, Zinedine Zidane

12. Wielbione gry (niekoniecznie z Pegasusa):
Warcraft III: The Frozen Throone, Goal3 :)

13. Ulubione książki:
Akwarium i Lodołamacz (Suworow), Zemsta (Fredro)

14. Ulubiony cytat:
Jest jedna wspaniała rzecz, którą będziecie mogli powiedzieć po tym jak ta wojna się skończy i gdy wrócicie do domów. Będziecie wdzięczni, gdy za 20 lat będziecie siedzieć przy kominku z wnukiem na kolanie, wnuk zapyta co robiliście w czasie tej wielkiej II wojny światowej, a wy nie będziecie musieli zakasłać, przestawiać wnuka z kolana na kolano i mówić „Cóż, twój dziadek przerzucał łopatą gówno w Luizjanie”. O nie! Będziecie mogli spojrzeć mu prosto w oczy i powiedzieć: „Synu, twój dziadek walczył wraz ze wspaniałą Trzecią Armią i cholernym sukinsynem nazwiskiem George Patton”.

oraz

Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem ale Azjatą i dlatego myśli przebiegle. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka, i od kiedy mam z nimi do czynienia nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami.

Oba autorstwa George'a Pattona

15. Film, który najbardziej Cię wciągnął/poruszył:
Siedem (Se7en), Leon Zawodowiec, Ojciec Chrzestny

16. Najchętniej odwiedziłabyś/odwiedziłbyś:
Stany Zjednoczone
03-09-2010, 07:01 16
Witaj, rozgość się i świeć przykładem:P

a propos przecież jest osobny wątek od ankiet:P
03-09-2010, 08:37 36
Warszawska? A to swój ziom, ze swojej dzielni :P
05-09-2010, 16:55 37
Witaj!Mnie też poruszył Leon Zawodowiec.Polecam jeszcze Oszukać Przeznaczenie:D.
Odpowiedz