Odpowiedz 
Contra Force
21-03-2016, 22:52 52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2016 22:55 22 przez PegazusMaster.)
RE: Contra Force
Iron jest najmocniejszy. Polecam miotacz ognia na 2lvl i super turbo pada z bazaru - aby zmienić miotacz w miecz jedi xdd Serio. Lubię też bawić się jego bombkami na najwyższym levelu - fajna zabawa w czyszczenie ekranów gry z wrogów.

Tak drugi boss to była mega frajda. Podoba mi się motyw z wpadaniem w jego teren potańcówki z pistoletami. Ta gra ogólnie robiła piorunujące wrażenie od pierwszego grania łącznie z klimatycznym obrazkiem nawet na piracie. Ogólnie cały klimat gry wg. mnie niszczy klimat contry 1,2. To jest klimat wg. mnie, który mogę porównać do komiksowego bardziej barwnego i dynamicznego klimatu inspirowanego filmem Expendables. Cała stylistyka gry na porachunki organizacji zbirów/wojskowych w lokacjach typowo miejskich z możliwością rozwalania elementów otoczenia i sugestywnym wyglądem wrogów i lokacji powodują u mnie ciary - bo wszystko operuje na tym co realne, ale realne w samej grze nie jest - jest mocno podrasowane realiami rozgrywki, które tworzą nowy rodzaj realizmu. Genialny etap z przechodzeniem pomiędzy samolotami kiedy łączą się w locie skrzydłami -czy ostatni etap, w którym to niczym w Terminatorze 2 (filmie) walczymy z maszyną rozwalając przy okazji otoczenie. Gra genialna tylko te spowolnienia. Uwielbiam wracać do tej gierozy.

Co do wind. Windy nie uczynią mi gry złotej bądź złej póki nie poruszasz się w nich większość gry w pionie. W Contra Force windy nie są wadą dopóki umiesz się obronić przed wrogami, którzy mogą cię z takowej windy zrzucić, a więc czepianie się windy w CF to bardziej czepianie się tego, że nie daję sobie rady z trudnością gry - windy nie są złe.
Pisałem o Kage wiele razy - sekcje od 4 w górę charakteryzuje mechaniczna i mozolna rozgrywka. Tam występują właśnie powolne elementy mechaniczne, na których mnie trochę łapie na sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz