Odpowiedz 
Co to za konsola ?
07-01-2016, 02:36 27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016 02:41 17 przez kajmanowski.)
Co to za konsola ?
Witam spotkalem sie dzis z dziwna konsola . Niby jakis Famiclon ale nie wiem . Pady ze zdjecia napewno nie od tego (tak mi sie wydaje). Jakby mogl ktos sprawdzic co to za konsola bym byl wdzieczny.

P.S zastanawiam sie czy to nie Atarynka , ale sa na niej normalne kartridze ;)

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2016, 09:04 32
RE: Co to za konsola ?
To bankowo jakiś klon atari 2600, kartridże są albo dla zmyłki, albo po prostu ktoś nie ma z nimi co zrobić i dodał do konsoli. :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2016, 12:45 02
Dzieki bardzo. Wiadomo po ile chodza takie cuda ?
07-01-2016, 13:53 02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016 13:58 33 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
Po tyle, ile ktoś zapłaci. :P Moim zdaniem jeśli nie łączy Cię żaden sentyment z tą konsolą i nie chcesz jej dla samego posiadania sprzętu "tru retro", to w ogóle nie warto kupować. Nie znajdziesz tam wielu gier, w które chciałbyś dzisiaj grać (nie mając do nich sentymentu) dłużej niż kilka minut. Wiem z doświadczenia, bo miałem kiedyś klona atari, znanego jako Rambo. Były to czasy, kiedy każda gra była "nowa" a mimo wszystko ten sprzęt przesadnie często ani przesadnie długo podłączony do telewizora nie był. :P

Jeśli miałoby Ci to służyć tylko za sprzęt do grania a nie eksponat kolekcjonerski, to od bidy za dwie paczki fajek i piwo można wziąć. Jeśli jesteś kolekcjonerem albo z innego powodu Ci zależy na takim sprzęcie, no to wtedy już wartość musisz sam ustalić.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

07-01-2016, 21:20 23
Ogolnie to zaczalem interesowac sie Retro. Mam w kolekcji PS1 , PS2, Amiga 500 , wraz z monitorem commodore , klona Pegasusa czyli Funnystation 3 (beka jeszcze trzyma ). Wkrecilo mnie cos ostatnio bo moim zdaniem dzisiejsze gry to strata czasu i pieniedzy . Konsole i Gry na nie robione sa dla szmalu.wedlug mnie brakuje im tego "czegos". Po ostatnich przezyciach z PS3 schowalem do szafy i od pol roku nie wyciagam. Naparzalem w Amige i PS2 . W planach byl zakup PS4 lub Xbox One ale zdecydowalem ze zamiast next genow bede cofal sie wstecz.(Juz nawet bylem w sklepie ale nagle mnie olsnilo). Za ta niby Atarynke lub klon bo dokladnie jej nie widzialem obecny jej posiadacz chce 50i wlasnie soe zastanawiam nad kupnem, wiem ze szalu ta konsola nie robi ale jako okaz kolekcjonerski mogla by sie nadawac o ile jej stan w rzeczywiatosci jest conajmniej dostateczny. Jutro jeszcze przychodzi paczka z SMD wiec juz wogole chyba oszalalem . ;))
08-01-2016, 18:57 06
Najlepszym wyjściem będzie po pierwsze sprawdzenie ceny gier na ten sprzęt, a po drugie odpalenie ich na emulatorze i przetestowanie, czy będą Ci pasować, jak Evil napisał.
08-01-2016, 19:19 54
Tym bardziej, że mając Amigę można emulować Atari ST i mieć dwa sprzęty retro w jednym. Kontrolery były bardzo podobne więc i doznania zbliżone. :P No ale jeśli kolega jest raczej kolekcjonerem, to może i warto kupić.

08-01-2016, 21:21 52
Jak pisał Wanna, sprawdź ceny podobnych konsol na Allego i popatrz na emulatorze czy po recenzjach, czy cię takie tytuły w ogóle zainteresują.
11-01-2016, 14:48 25
Oki. Thx.
27-05-2016, 15:55 44
To jest Rambo - klon atari 2600