Odpowiedz 
Znalezione Co to za gry ?
06-06-2011, 20:55 34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2011 19:41 29 przez m-o-07.)
Co to za gry ?
1.gra z serii bijatyk:Chodziło się pewnym gostkiem po różnych mapach i trza było bić npc były rozne,: gubasy,dziewczyny a po koncu kazdej rundy były bossy.Pamietam ze w ktores misji na koncu trzeba bylo ubic takiego z mieczem co jakis czas wchodzil ze sie wyraze na wslizgu a pod nim robily sie blyskawice(biale) i po wygranej z bossami zawsze toczylo sie kilka beczek ktore po rozwaleniu dawaly nam jakis item.

2.Ta gra jest z seri pokemonow lecz niepamietam nazwy bo rozwalilem gierke.Nie byla to lecz gra typu te red czy silver tam chodzilo sie na poczotku pikachiu,muzyczka byla mila,a i kamera byla nie z gory lecz z boku tak jak np: Ninja Gaiden....

Z góry dziękuje poniewaz te 2 gry bardzo lubilem a potem to juz dorastanie,mniej czasu,wiecej szkoly.

PS:Wybaczcie mi za ortografie ale mam reke w gipsie(bitka o laske.Wygralem ale z lekka szkodą) wiec zrozumcie mnie :mmm:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2011, 21:44 01
RE: Co to za gry ?
druga gra na pewno nie byla na pegazusa tylko na konsole vba ( visualboyadventure) ;D
06-06-2011, 22:28 50
Pierwsza to Mighty Final Fight.

Druga to może być jakiś hack gry z pegasusa np. Felix the Cat albo... Little Nemo Dream Master.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-06-2011, 10:20 37
2. może to:

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
07-06-2011, 11:51 11
Cytat:SebaSan1981 napisał: Pierwsza to Mighty Final Fight.
Dzięki to ta.

Co do tej drugiej to była na pegazusa pamietam ja aaa i paamietam tez ze byla misja co z takim prosiako podobnym gosciem walczyle na pociogu.w jednej misji byles tez w podziemiach na 100% to jest na pegazusa.a i mogles byc potem innym gostkiem drugi to byl taki jakby kaczor.Taka gesio a kaczko ptazysko co lata podobny :)
07-06-2011, 12:19 05
może:P Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
07-06-2011, 12:21 01
Tiny Toon Adventures? :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
07-06-2011, 14:08 59
TAAAAKKKKKKKKK to tiny toon adventures dziękuje EVIL Wybaczcie ze myslalem ze to pokemony cos mi sie poj***lo

Jestescie najlepsi.Pozdrawiam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości