Odpowiedz 
Co to za gry?
30-05-2010, 17:48 07
Co to za gry?
A więc tak, szukam tytułu pewnej gry w której z lotu ptaka jeździło się cały czas upgrade'owanym samochodem (działka, grubszy pancerz, jakies tam ewolucje), każde spotkanie z barierką powodowało utratę życia, podobnie jak i z innymi samochodami, o ile dobrze pamiętam na ekranie startowym nie było nic oprócz tytułu gry na 3/4 ekranu i napisu "Press Start" (czy jakoś tak). Chyba tyle pamiętam, mogę dodać że dla mnie gra była dość trudna, były <chyba> tylko 2 życia, ale teraz z większym doświadczeniem i w erze save/load z chęcią bym sobie odświeżył tę i kolejną opisaną grę.

Tutaj myślę że będzie już nieco łatwiej domyślić się jaki to tytuł. Jest to gra a'la RPG, a głównym jej bohaterem jest jeden z Wojowniczych Żółwi Ninja (choć nie pamiętam dokładnie i mogę się mylić). Gra polegała na zaliczaniu kolejnych etapów zabijając potworki, unikając pułapek, a na końcu zabijaniu bossa. Wyróżniała się rozbudowanym "sklepem" gdzie kupowało się ciosy, ataki combo, jakieś fireballe itp. Pamiętam pocinało się całe popołudnie i wieczór a końca nie było widać.

Z góry dziękuję za pomoc i w miarę możliwości proszę o linki do powyższych gier.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2010, 18:54 21
RE: Co to za gry?
Pierwsza gra Super Spyhunter ?
30-05-2010, 19:17 02
Albo Battle Formula, obie są na stronie.

[img][/img]
30-05-2010, 20:14 35
No racja, dzięki chodziło o Super Spyhunter :)
A ta druga gra? Na 100% pamiętam że na Pegazusie w takie coś pocinałem.
30-05-2010, 20:29 28
Może coś więcej o tej drugiej grze, bo to musi być jakiś hack, bo gry z żółwiami ninja są tylko te TMNT 1,2,3,4, i Tournament
30-05-2010, 20:45 12
Możliwe że się mylę że bohaterem jest żółw, no ale pamiętam że w tej grze zdobywało się punkty expa i kupowało np. Roundkick, bodajże Selectem się wywoływało menu czarów czy cuś, posiadało się pasek MP, hmm jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę i dotychczas nie znalazłem tej gry na YT.
30-05-2010, 21:06 04
Wydaje mi się ze to:
Downtown Special - Kunio-kun no Jidaigeki Dayo Zenin Shuugou!
ponieważ w żółwiach nie było expa
31-05-2010, 08:02 46
Nie, to nie to, ta gra którą szukam była zangielszczona.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości