Odpowiedz 
Co to za gra?
29-10-2016, 17:52 04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2016 17:59 38 przez hydra007.)
Co to za gra?
Cześć. Poszukuję 3 gier, na których mi bardzo zależy. Opiszę je tutaj wszystkie, żeby nie śmiecić i na każdą nie zakładać nowego wątku. We wszystkie gry grałem jakieś 13 lat temu +/- na grze telewizyjnej tzn była klawiatura do której się te gry wsadzało, to pewnie pegasus ? Bo musze przyznac ze sie na tym nie zbyt znam.

1. Pierwsza gra, pamiętam że były tam 4 postacie, z tego co pamiętam przypominały mi troche Freda Flinstona :D Pierwszy etap to był taki bieg jakiś, ostatni to była chyba taka walka na arenie, pamiętam że tam najlepsza była postać co nosiła strój trochę czerwony, prawie zawsze się nią wygrawało. Dodam Też że ta gra to napewno nie Flinstonowie.

2.Druga gra, była to dość mroczna gra, jak na mój wiek wtedy. Chodziło się jakimś taką dziwną postacią która się czasami w coś zamieniała. Pamiętam też że drabinami się schodziło czasami w dół, oraz że był też jakiś pojedynek z czymś co przypominało zieloną maź.

3. Trzecia gra, chodziło się takim chłopakiem jakimś i trzeba było uwolnić swoją dziewczyne chyba. On z tego co pamiętam miał młotek i był niski. Pamiętam że trzeba było raz tym młotkiem okładać samochód żeby przejść dalej.

Informacji mam nie wiele, nawet niewiem czy wszystkie się zgadzają, mam nadzieję ze mi pomożecie :) Możecie wpisywać propozycję które chodź trochę się wam z tym kojarzą, nawet jakby się nie zgadzały z moimi opisami. :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2016, 18:51 55
RE: Co to za gra?
Pierwsza gra to może być coś z serii Nekketsu z Kunio Kunem w roli głównej, być może Bikkuri Nekketsu Shin Kiroku! - Harukanaru Kin Medal.
29-10-2016, 19:58 30
Niestety to nie to. Mogę dodać że to nie był taki bieg w stylu na bieżni, czy coś w stylu lekko atletyki, bardziej taki z przeszkodami i chyba też można było bić kogoś po drodze żeby spowalniać go ale tego pewien nie jestem.
29-10-2016, 21:26 07
Druga gra brzmi trochę jak Altered Beast albo Werewolf - the Last Warrior.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-10-2016, 22:12 51
(29-10-2016 21:26 07)Evil napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Druga gra brzmi trochę jak Altered Beast albo Werewolf - the Last Warrior.

Tak! Ta druga gra to Werewolf - the Last Warrior. Dzięki Wielkie :) Mam nadzieję że jeszcze te 2 się uda namierzyć.
01-11-2016, 09:48 39
Pierwsze może Nekketsu Hot Blood Sports, a trzecie Hammerin' Harry Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link..
01-11-2016, 23:06 03
(01-11-2016 09:48 39)ferret napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Pierwsze może Nekketsu Hot Blood Sports, a trzecie Hammerin' Harry Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link..

Tak! To są dokładnie te gry. Dzięki Wielkie ! Mam jeszcze 2 do znalezienia, ale to już jest poziom hard żeby je znaleźć bo praktycznie nic nie pamiętam, a to co pamiętam nie wiem czy jest prawdziwe :D Ale nie zaszkodzi napisać może :D

1. Pamiętam niebieską scenerie i o ile się nie mylę tam się chodziło po jakiejś kuchni? Tylko że nasza postać była tak mała że wszystkie rzeczy się wydawały tam ogromne.

2. Pikachu z pokemonów był naszą postacią, ale to nie były pokemony.
01-11-2016, 23:51 58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2016 23:54 07 przez magdakowalska48@gmail.com.)
"Pamiętam niebieską scenerie i o ile się nie mylę tam się chodziło po jakiejś kuchni? Tylko że nasza postać była tak mała że wszystkie rzeczy się wydawały tam ogromne." chip i dale 2 albo batman and flash albo monster in my pocket

"Pikachu z pokemonów był naszą postacią, ale to nie były pokemony." moze jakis hack kero keropi big adventure
02-11-2016, 00:28 42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2016 00:28 58 przez PegazusMaster.)
(29-10-2016 17:52 04)hydra007 napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Cześć. Poszukuję 3 gier, na których mi bardzo zależy. Opiszę je tutaj wszystkie, żeby nie śmiecić i na każdą nie zakładać nowego wątku. We wszystkie gry grałem jakieś 13 lat temu +/- na grze telewizyjnej tzn była klawiatura do której się te gry wsadzało, to pewnie pegasus ? Bo musze przyznac ze sie na tym nie zbyt znam.

1. Pierwsza gra, pamiętam że były tam 4 postacie, z tego co pamiętam przypominały mi troche Freda Flinstona :D Pierwszy etap to był taki bieg jakiś, ostatni to była chyba taka walka na arenie, pamiętam że tam najlepsza była postać co nosiła strój trochę czerwony, prawie zawsze się nią wygrawało. Dodam Też że ta gra to napewno nie Flinstonowie.

2.Druga gra, była to dość mroczna gra, jak na mój wiek wtedy. Chodziło się jakimś taką dziwną postacią która się czasami w coś zamieniała. Pamiętam też że drabinami się schodziło czasami w dół, oraz że był też jakiś pojedynek z czymś co przypominało zieloną maź.

3. Trzecia gra, chodziło się takim chłopakiem jakimś i trzeba było uwolnić swoją dziewczyne chyba. On z tego co pamiętam miał młotek i był niski. Pamiętam że trzeba było raz tym młotkiem okładać samochód żeby przejść dalej.

Informacji mam nie wiele, nawet niewiem czy wszystkie się zgadzają, mam nadzieję ze mi pomożecie :) Możecie wpisywać propozycję które chodź trochę się wam z tym kojarzą, nawet jakby się nie zgadzały z moimi opisami. :)

Jedynka to chyba Rollergames o ile mgła taka. Postaci sa 3. Na poczatku jest nie bieg, ale zjazd, a na koncu arena walki. Postac rozowa jest najlepsza.

Odlot bomba z d.upy tromba.
02-11-2016, 16:17 20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2016 16:17 55 przez hydra007.)
(02-11-2016 00:28 42)PegazusMaster napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
(29-10-2016 17:52 04)hydra007 napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Cześć. Poszukuję 3 gier, na których mi bardzo zależy. Opiszę je tutaj wszystkie, żeby nie śmiecić i na każdą nie zakładać nowego wątku. We wszystkie gry grałem jakieś 13 lat temu +/- na grze telewizyjnej tzn była klawiatura do której się te gry wsadzało, to pewnie pegasus ? Bo musze przyznac ze sie na tym nie zbyt znam.

Jedynka to chyba Rollergames o ile mgła taka. Postaci sa 3. Na poczatku jest nie bieg, ale zjazd, a na koncu arena walki. Postac rozowa jest najlepsza.

Ta gra to Nekketsu Hot Blood Sports, użytkownik wyżej napisał i odpisałem że to ta. ;)

Ktoś wie może gdzie da się zagrać w Nekketsu Hot Blood Sports? Bo nie mogę znaleść nigdzie online :(
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości