Odpowiedz 
Znalezione Co to za gra?
26-03-2011, 23:23 51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2011 09:02 57 przez m-o-07.)
Co to za gra?
Witam wszem i wobec.
Od razu zaznaczam, że grę, którą szukam, pamiętam jak przez mgłę, więc zrozumiem, jeśli nikt nie będzie w stanie mi pomóc z uwagi na marne wskazówki ;)
Była to platformówka, chodziło się takim dziwnym człowieczkiem, pamiętam że były jakieś duże kwiaty, chyba słoneczniki, obracające się w kółko, i ogólnie wszystko było takie jakieś pofalowane, jasna sceneria i bajkowa muzyka.
Niestety pamiętam tylko to; najbardziej utkwił mi w pamięci ten magiczny klimat. Przejrzałam już mnóstwo gier i wciąż nie mogę znaleźć tej, której szukam. Liczę, że ktoś z Was wpadnie na to, co to może być :)
Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2011, 08:31 10
RE: Co to za gra?
z kwiatkami to mi się ta gra kojarzy:
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Jak nie to, to może pamiętasz co się robiło tym człowieczkiem? I te kwiaty były w tle czy to jakiś element gry (w sensie strzelało się w nie, zbierało czy jeszcze co innego) :P
27-03-2011, 11:06 50
A może coś takiego:
[Obrazek: Kid_Chaos_1.png]

[img][/img]
27-03-2011, 12:27 20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2011 12:28 06 przez rogatadusza.)
Niestety, ani jedna, ani druga :(
Z tego co pamiętam grafika była na nieco wyższym poziomie niż Rod Land, ale raczej niższym niż ta druga:P Nie było też tylu kolorów, dominowały raczej odcienie pastelowej żółci :D
Widok był z boku, typowa przygodówka, trzeba było gdzieś dojść, ale - kurczę - nie pamiętam gdzie! Być może finalnie chodziło o uratowanie jakiejś panny, ale nie jestem pewna, więc nie chcę też wprowadzać w błąd. Grałam w tę grę krótko, bo zaraz potem zepsuła mi się któraś już z kolei podróba Pegasusa i chyba już nie dostałam nowej :P
Aha, a kwiaty były w tle. :)
27-03-2011, 12:42 19
Zobacz Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link..

[img][/img]
27-03-2011, 13:23 22
Nie, nie Sonic. Postać, którą się poruszało, była najprawdopodobniej człowiekiem :P Wiem, że przerażająco mało pamiętam, więc tym bardziej dziękuję za wszelką pomoc :)
02-04-2011, 13:37 44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2011 14:05 33 przez rogatadusza.)
Gararz, co to za gra w załączonym przez Ciebie screenie? Nie mogę znaleźć tej, którą chcę, to sobie w inne kwiatki pogram :P

Edit: Ok, już wiem co to za gra. Ale nie wiem skąd ją wziąć :)
02-04-2011, 17:09 13
Może obczaj Little Nemo Dream Master, coś mogło ci się pomylić a opis mi lekko przypomina jeden poziom z tej gry.

03-04-2011, 10:34 08
Rogata Duszo to jest gra z Amigi, jak chcesz to mogę ci podrzucić na pw. Screena wrzuciłem, bo chociaż platforma nie ta, to opis pasował.

[img][/img]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości