Odpowiedz 
Ciekawe screeny z gierek
01-08-2012, 21:26 29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2012 21:27 58 przez PegazusMaster.)
RE: Ciekawe screeny z gierek
Wyręczę autora tematu i przedstawię pierwszy post na temat :P :P :P Być może to kolejne największe odkrycie w historii nesa ;p

Jako wielki fan blade runnera (obejrzałem ponad 30 razy) i gry sf2010 (przeszedłem około 50 razy) na nesa pewnego dnia zauważyłem pewien nurtujący mnie szczegół:

Budynek z pierwszego poziomu mojej kultowej gry SF2010:

[Obrazek: Street_Fighter_2010_NES_ScreenShot2.jpg]

Wyglądają identycznie jak widok z okna Dr.Tylera z filmu Blade Runner:

[Obrazek: BladeRunner-window.jpg]

Nieziemskie prawda ? :P :P :P

Widać wyraźnie, że twórcy tej gry inspirowali się poniekąd blade runnerem.

Natomiast w poziomie drugim z miastem mamy charakterystyczne dla początkowych scen z BR wybuchy z kominów:

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

[Obrazek: Blade%20Runner%20cityscape.jpg]

Czy to was poruszyło ? Mnie bardzo. Kultowa dla mnie gra i film okazały się być z sobą powiązane. Bezcenne
Moooc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2012, 12:42 54
Robi wrażenie!!!!!!!!!!
Wielki respekt:O

Też jestem fanem gry sf2010, i grałem wiele razy ale na pewno nie przebiję Cię (50 razy to wyczyn kosmiczny:O)

Swoją drogą jeszcze nie oglądałem Łowcy androidów, muszę nadrobić zaległości :)
02-08-2012, 22:09 47
Heniek, przyznaj się że tą ciekawostkę z Blade Runnerem i Street Fighterem zerżnąłeś z innego forum, no chyba że jesteś też autorem tamtego posta występując tutaj pod innym nickiem :). Jakby ktos chciał dowodu to moge zapodać linka.

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-08-2012, 23:16 48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2012 01:20 44 przez PegazusMaster.)
Cieszę się, że tobie też to się podoba ;D

To nie jest wcale tak dużo, bo większość więcej razy grała w Contrę prawdopodobnie. :D

Film bardzo polecam, ale nie ma w nim typowo pojętej akcji. Wiele osób na nim zasypia :D

ssan: innowacje
02-11-2012, 14:34 21
W grze Time Zone ninja, po trafieniu go czapką, ląduje na ziemi z opuszczonymi spodniami.
[Obrazek: timezone.jpg]
24-12-2013, 07:53 59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2013 08:08 02 przez ferret.)
Tematycznie do czasu coś z Kaguya Hime Densetsu - cameo Santa Claus - Mikołaja
[Obrazek: o5vl.png]
Oby w tym roku był hojny pod choiny
07-04-2015, 07:36 56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2015 07:38 28 przez damiano4444-92. Powód: Drobne poprawki)
W grze "Bucky O'Hare", pod koniec poziomu Level 6 Salvage Chute Act 1 znajduje się "ślepa uliczka", czyli przepaść imitująca przejście do następnego poziomu.

Wyjątkowa perfidia twórcy tej gry - taką zmyłę walnąć na samym końcu poziomu!
_______

W grze "Ninja Gaiden 1", gdy bijemy się z Final Boss'em, jesteśmy w różowym pomieszczeniu z trzema gwiazdami Dawida na podłodze - dwie skrajne są niedokończone.

_____

W napisach końcowych w "Ninja Gaiden 1" jest literówka - jest "recieved", a powinno być "received".
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości