Odpowiedz 
Bomberman
28-05-2013, 21:44 11
RE: Bomberman
Czołgi są zbyt fajowe, żeby dać się sklasyfikować :jupi:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2018, 12:13 44
Odświeżę.

Trudna gra. W Bimbermanie:D, znaczy Bombermanie, myślenie jest wymagane. Właściwie jak w każdej grze ale w grach typu: Bomberman to szczególnie. Chodzimy przeciwnikiem Lode runnera, wysadzamy mury i unikamy przeciwników balonów. Nie grałem w to zbyt wiele ale gra jest spoko:P.

Grafika i dźwięki: 7/10
Grywalność: 7/10

Ocena ogólna: 7/10
26-01-2018, 18:27 10
Cytryn napisał(a):Chodzimy przeciwnikiem Lode runnera
zastanawia mnie dlaczego nim chodzimy :O

Gram, więc jestem
26-01-2018, 20:04 13
(26-01-2018 18:27 10)magdakowalska48@gmail.com napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Cytryn napisał(a):Chodzimy przeciwnikiem Lode runnera
zastanawia mnie dlaczego nim chodzimy :O
bo to dwie części tego samego świata. gdzieś hen tam istnieje bomberman i ludzik z lode runner.
:hmmm:
zobaczmy zakończenie i wysuńmy wnioski.

"stał się człowiekiem dzięki nam "
czyli idea jest taka "reinkarnuje" bo "bombermany" to tak jakby robaki.
tyle a tak ogólnie to wymysł autorów nie doszukujmy się drugiego dna.

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
27-01-2018, 12:48 15
Trzeba było połączyć dwie marki, żeby wywindować sprzedaż, to połączyli. Tamte gry nie były podszyte skomplikowaną fabułą i taki zabieg nie wymagał karkołomnych kombinacji, to siup, zrobili.
27-01-2018, 14:48 12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2018 15:03 01 przez Cytryn. Powód: Nowe informacje (post będzie oznaczony jako "nowy").)
Według mnie Lode Runner to może być kontynuacją Bombermana.

A już na pewno akcja Bombermana dzieje się w tym samym Universum co Lode Runner. Świadczy o tym ten filmik powyżej i wygląd głównego bohatera Bombermana.
29-01-2018, 16:19 41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2018 16:30 15 przez jeruka9. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
(27-01-2018 14:48 12)Cytryn napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Według mnie Lode Runner to może być kontynuacją Bombermana.

A już na pewno akcja Bombermana dzieje się w tym samym Universum co Lode Runner. Świadczy o tym ten filmik powyżej i wygląd głównego bohatera Bombermana.
znalazłem wyjaśnienie bomberman w komentarzu na yt:
Historia Bomber mana jesteś uwięziony pod ziemią z przyjaciółmi ale tylko jedno z was stanie się człowiekiem. zagaduję że oni są wkurzeni/zazdrośni o to że staniesz się człowiekiem dlatego próbują cię zabić.
Ps:wyciąłem ze zdania słowo "roboty" bo dla mnie bombermany nie są robotami inne postacie też nie.
a teraz moja teoria lode runner : po naszym odejściu i zabiciu "przyjaciół" bombermany zeszły do tuneli wymarłej już cywilizacji z powodu ciemności i mutacji utraciły zdolność rzucania bombami zajęły się wydobywaniem kruszców z chciwości nie chcą oddać ich nikomu i zabiją każdego intruza my trafiamy nie do wyjścia a do tych samych tuneli nasz ludzik jest wydobywcą kruszców telekinezą rozbija mury ale one mają system regeneracji za pozbycie się "wrogów" dostajemy bonusy czyli nagrody ale ponieważ gra nie ma zakończenia tunele są nieskończone i nigdy z nich nie wyjdzie...
o naszych dalszych losach mówi championship lode runner.
ale to tylko teoria.

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
02-11-2018, 10:48 33
Mówicie że GTA jest brutalna bo można podkładać bomby. To prawda, ale za wysadzenie bomy, którą podłożyłeś w GTA goni cię Policja, a w Bombermanie jesteś bohaterem. Gra była chora i brutalna. Jest totalnie wyjeb@n@
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości