Odpowiedz 
Battletoads
18-03-2010, 22:58 50
Battletoads
Siema ! mam problem w bodajze w 5 stage, z tymi wezami co sie jedzie na ich grzbiecie i trzeba dostac sie po nich na sama gore, gdy juz jestem na samym szczycie i jest ta dziura z napisem "out: nie moge do niej wejsc,wskoczyc,dostac sie na zaden sposob. meczylem sie na wszelakie sposoby z 10 min i nic nie skutkuje. tez macie ten problem ? a moze to wina roma ? Pozdrawiam !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2010, 02:29 22
RE: Battletoads
Chcesz ominąć węże i następny etap?? Czy wolisz przejść całe węże i następny etap w którym latasz samolotem (jeszcz trudniejsze niż skutery)?? Bo jak wolisz iść na skróty to mam dla Ciebie podpowiedź. jak zapewne wiesz, w grze są teleporty przenoszące żabola dwa etapy do przodu. Trzeci teleport w grze znajduje się właśnie w jaskini węży.

Trzeci teleport - Etap nr.6 KARNATH'S LAIR (Snake Pit)

Do tego teleportu można się dostać tylko sposobem. Jesteśmy w etapie gdzie wędrując po grbiecie węży musimy przedostać się do wyjścia. Komnat z wężami jest aż cztery i każda z nich jest coraz trudniejsza (ma więcej przeszkadzajek i kolców na których można się zabić)
[Obrazek: battletoe0011.png] [Obrazek: battletoe0012.png]
Teleport znajduje się w drugiej komnacie. Aby do niego dotrzeć potrzeba nieco sprytu. Jak wąż się pokaże to wskocz na niego tak abyś się znalazł zaraz za jego łbem...[Obrazek: battletoe0013.png] [Obrazek: battletoe0014.png]
gdy wąż bedzie opadał w dół (jak na drugim rysunku powyżej) skocz DOKŁADNIE tak jak pokazuje strzałka....
[Obrazek: battletoe0015.png]
...musisz zmieścić się pomiędzy dwoma "kolcami" i nie dotknąć żadnego z nich i lecieć tak ukośnie jak pokazuje strzałka. Pamiętaj też że musisz być pierwszy przed łbem węża...
[Obrazek: battletoe0017.png] [Obrazek: battletoe0018.png]
jeśli zrobisz wszystko tak jak na rysunku powyżej, przeniesiesz się...
[Obrazek: battletoe0019.png] [Obrazek: battletoe0020.png]
...do etepu nr. 8 INTRUDER EXCLUDER

poza tym jak chcesz obadać wszystkie teleporty w grze polecam ten filmik z YouTubka:

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Jeśli nie chesz się bawić w skróty to probuj przejść cały etap z wężami. Nie jest on co prawda łatwy (zwłąszcza 4ta jaskinia) ale potem masz super poziom w którym można polatać samolocikiem...warto do niego dojść.
Tyle ode mnie. Jak będziesz potrzebował pomocy to pisz.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2010, 11:09 32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2010 11:38 55 przez kazik.)
RE: Battletoads
echh... ale chodzi o to ze wyjscie z 1 komanty mi nie dziala... nie moge do niego wejsc.

juz sobie jakos poradzilem :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz