Odpowiedz 
Battletoads
18-03-2010, 22:58 50
Battletoads
Siema ! mam problem w bodajze w 5 stage, z tymi wezami co sie jedzie na ich grzbiecie i trzeba dostac sie po nich na sama gore, gdy juz jestem na samym szczycie i jest ta dziura z napisem "out: nie moge do niej wejsc,wskoczyc,dostac sie na zaden sposob. meczylem sie na wszelakie sposoby z 10 min i nic nie skutkuje. tez macie ten problem ? a moze to wina roma ? Pozdrawiam !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2010, 02:29 22
RE: Battletoads
Chcesz ominąć węże i następny etap?? Czy wolisz przejść całe węże i następny etap w którym latasz samolotem (jeszcz trudniejsze niż skutery)?? Bo jak wolisz iść na skróty to mam dla Ciebie podpowiedź. jak zapewne wiesz, w grze są teleporty przenoszące żabola dwa etapy do przodu. Trzeci teleport w grze znajduje się właśnie w jaskini węży.

Trzeci teleport - Etap nr.6 KARNATH'S LAIR (Snake Pit)

Do tego teleportu można się dostać tylko sposobem. Jesteśmy w etapie gdzie wędrując po grbiecie węży musimy przedostać się do wyjścia. Komnat z wężami jest aż cztery i każda z nich jest coraz trudniejsza (ma więcej przeszkadzajek i kolców na których można się zabić)
[Obrazek: battletoe0011.png] [Obrazek: battletoe0012.png]
Teleport znajduje się w drugiej komnacie. Aby do niego dotrzeć potrzeba nieco sprytu. Jak wąż się pokaże to wskocz na niego tak abyś się znalazł zaraz za jego łbem...[Obrazek: battletoe0013.png] [Obrazek: battletoe0014.png]
gdy wąż bedzie opadał w dół (jak na drugim rysunku powyżej) skocz DOKŁADNIE tak jak pokazuje strzałka....
[Obrazek: battletoe0015.png]
...musisz zmieścić się pomiędzy dwoma "kolcami" i nie dotknąć żadnego z nich i lecieć tak ukośnie jak pokazuje strzałka. Pamiętaj też że musisz być pierwszy przed łbem węża...
[Obrazek: battletoe0017.png] [Obrazek: battletoe0018.png]
jeśli zrobisz wszystko tak jak na rysunku powyżej, przeniesiesz się...
[Obrazek: battletoe0019.png] [Obrazek: battletoe0020.png]
...do etepu nr. 8 INTRUDER EXCLUDER

poza tym jak chcesz obadać wszystkie teleporty w grze polecam ten filmik z YouTubka:

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Jeśli nie chesz się bawić w skróty to probuj przejść cały etap z wężami. Nie jest on co prawda łatwy (zwłąszcza 4ta jaskinia) ale potem masz super poziom w którym można polatać samolocikiem...warto do niego dojść.
Tyle ode mnie. Jak będziesz potrzebował pomocy to pisz.

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2010, 11:09 32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2010 11:38 55 przez kazik.)
RE: Battletoads
echh... ale chodzi o to ze wyjscie z 1 komanty mi nie dziala... nie moge do niego wejsc.

juz sobie jakos poradzilem :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz