Odpowiedz 
Asterix
24-05-2013, 18:37 24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2013 21:24 33 przez m-o-07. Powód: Drobne poprawki)
Asterix
Astérix - Gra została wydana na NES-a w 1993 przez Infogames ( Ta sama firma zrobiła The Smurfs ! ). A wydana została tylko w Europie :( W grze pojawia się wybór języków co jest całkowitą nowością w grach na tą konsolę. Odpalamy grę i widzimy od razu przyjemny podkład ( co jest zaletą tej gry ) ;) Gra ta bardzo kojarzy mi się z The Smurfs może dlatego że ta sama firma wydała te gry ! Grywalność tej gry jest po prostu wspaniała ! Prości wrogowie , fajnie wyglądające levele. Po prostu tylko chwalić ;) A jak ktoś jeszcze nie grał to polecam ;) Gra niestety działa tylko na NESTOPI :(

[Obrazek: Asterix.jpg][Obrazek: nes-asterix-1.png]

+ Dobry podkład
+ Fajne levele
+ Dobra grywalność
+ I ten klimat :rotfl:

- Ubogie Menu :(
- Wnerwiają mnie klocki z literą A ( już parę razy się na nich wyłożyłem;) )

Moja ocena
8,5/10

Download
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

When injustice becomes law, resistance becomes duty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2013, 19:12 08
RE: Asterix
Nie hotlinkuj zdjęć tylko wrzucaj je na swój uploader, np photobucket. Widzisz co się robi na forum gdy hotlinkujesz zdjecia??????

Co to znaczy ze gierka działa tylko na Nestopi?? To znaczy że da się w nia grać na przebrzydłym emulatorze i nie ma jej na carcie np. na Nesa??

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-05-2013, 19:26 31
Chodzi mi o to że ta gra działa tylko na tym emulatorze a nie na innym a tak wo gule to nie wspominałem że nie ma jej na kartdridżu do NES-a

When injustice becomes law, resistance becomes duty.
25-05-2013, 10:28 34
A mi się wydaje, że gra działa na każdym emulatorze, który posiada opcję zmiany trybu NTSC na PAL. Takie jest moje zdanie.
17-11-2014, 16:39 45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2014 16:44 37 przez damiano4444-92.)
(25-05-2013 10:28 34)michal122 napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.A mi się wydaje, że gra działa na każdym emulatorze, który posiada opcję zmiany trybu NTSC na PAL. Takie jest moje zdanie.

Takim emulatorem jest chociażby Nestopia 1.40 (o tym wspomniał ksysio1 w pierwsyzm poście w tym wątku). W menu klikamy Machine --> Region --> i do wyboru mamy "Auto", "NTSC", lub "PAL".

(24-05-2013 18:37 24)ksysio1 napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Astérix - Gra została wydana na NES-a w 1993 przez Infogames ( Ta sama firma zrobiła The Smurfs ! ). A wydana została tylko w Europie :( W grze pojawia się wybór języków co jest całkowitą nowością w grach na tą konsolę. Odpalamy grę i widzimy od razu przyjemny podkład ( co jest zaletą tej gry ) ;) Gra ta bardzo kojarzy mi się z The Smurfs może dlatego że ta sama firma wydała te gry ! Grywalność tej gry jest po prostu wspaniała !

Widać podobieństwo Asterix'a do The Smurfs już na początku, przy wyborze języka, a poza tym sterowanie, sposób rozmieszczenia itemów na planszy i fizyka są podobne. Grafika też jest podobna do tej użytej w The Smurfs.
Szkoda, ze obie gry nie były popularne ani łatwo dostępne :(
Ktoś w ogóle miał którąkolwiek z tych gier na Pegasusa za dzieciaka?
27-02-2016, 20:06 35
Nieprawda, mi działa na FCEUltra:) i jest fajnie:P.
Co mi się podoba w ASTERIX:):
-Dobra audiowizualność
-Klimat
-Grywalność
-Śmieszna twarz Asteriksa:D, podczas włączania gry
Co mi się nie podoba:ściana::
-Trudna gra
-Brak języka Polskiego
Moja ocena: 7/10.
27-02-2016, 22:31 22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2016 22:45 30 przez PegazusMaster. Powód: Drobne poprawki)
Dobre to. W inny sposób niż większość gier. Ta gra jest mega chilloutowa i relaksująca. Klimat jest oporowy i kreskówkowo-komiksowy. Rozwalił mnie motyw z skakaniem po dzikach śmigających po ścieżkach z kolców celem unikania przebicia kiedy w między czasie dziki biegające na płaskiej powierzchni można potraktować z pięści celem odparcia ataku. Dobry motyw z pudełkami i gwiazdkami i mini pomieszczeniami z gwiazdkami rodem z rur w mario (małe pokoje z bonusami). Grafa jest urzekająca w połączeniu z muzą w stylu z TOM&JERRY na nes - urzekająca w inny sposób - w połączeniu z różnymi animacjami i urządzeniami leżącymi na mapie jak decha z kamieniem jako trampolina- robi to klimat. Ten klimat jest taki autentyczny zbudowany z tego co znamy z realnego świata. Wciągło mnie to coś. Totalny relaks. Bardzo podobają mi się duże barwne dekoracje tła i elementy lokacji szczególnie to widać w drugiej lokacji - to wszystko jest proste barwne i przejrzyste, a zarazem nie czuje się tych lokacji jako totalnie płaskich powierzchni na zasadzie tylko ruch w prawo. Wiele platform i dużych ciekawych elementów lokacji.
Jest klimat. Jest chillout. Gram w to. DOBRE na relaks. Ja się zajarałem, ale traktuję tę grę inaczej niż resztę gier tego typu. Dla mnie podobnie mocne wrażenie jak przy pierwszym zetknieciu się z Jackie Chan Adventure - Jacki to również genialna w unikalny sposób gra, która robi piorunujące wrażenie przy pierwszym przechodzeniu i zaskakuje czymś co krok - może i klasę wyżej i bardziej złożona , ale miło znów grać w coś co przywodzi właśnie tamten klimat z Jacki Chan Adventure na nesa - czyli trochę ciosów z jednocześnie barwnym i zróżnicowanym światkiem gry, bonusami i specyficznym ustawieniem gierki.

Jeśli mam się bawić w wstępne ocenianki gierki: 7/10 Jest OK.

Odlot bomba z d.upy tromba.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości