Odpowiedz 
Aktualizacja 9. czerwca 2013
09-06-2013, 17:32 19
Aktualizacja 9. czerwca 2013
Skromna, bo skromna, ale znalazłem czas, to trzeba było wrzucić wszystko, co się nazbierało. :P Komentujcież.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2013, 21:09 41
RE: Aktualizacja 9. czerwca 2013
Recenzja North & South:
Cytat:Możemy jeszcze, a w sumie to pewnie każdy odkryje.
Jak dla mnie to zdanie jest pozbawione sensu, jakby gdzieś umknął kawałek tekstu.

Cytat:Możemy przejąć fotr, bądź napaść na pociąg

literówka.

Recenzja Platoon

Cytat:Broczymy w wodzie, gdy napotykamy wroga zatrzymujemy się i celujemy strzałkami, by go zabić.

Broczyć to może tylko krew, w wodzie się brodzi:P

Jeszcze uwaga do uwag Evila (dotyczących Platton i CN-V). Wydaje się, że to ciekawe urozmaicenie, bo ożywiają newsa, który przestaje być zwykłą wyliczanką.

Ogólnie to bardzo pozytywnie, że coś się ruszyło, bo news z Wielkanocy walił po oczach:P Liczę, że zapowiedzi częstszych aktualizacji się sprawdzą.

[img][/img]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-06-2013, 21:17 39
co do northa to przerywłem pracę i urwał mi się tok myślowy, więc coś mi rzeczywiście umknęło. I dobrze wiedzieć o tym broczeniu brodzenit, tego nie wiedziałem. I też podoba mi się ten nowy styl aktualki, jest fajnie żywsza.
09-06-2013, 21:18 18
Recenzja Code Name - Viper:

Cytat:Dużo refleksu potrzeba aby uniknąć kul wroga, ai wyczucia aby się odgryźć.

Przydałaby się tam spacja :P

Cytat:Nieważne, przyjemna, nietypowe rzępolenie uprzyjemnia grę.

Zamiast "a" powinno być tam "e"

Cytat:I muzyka nie zawsze pasuję do tego co widać.

A tu powinno być "e" zamiast "ę" :P
09-06-2013, 23:20 13
O kurczę, to ja nie wiedziałam, że tak tutaj dogłębnie analizujecie każdy błędzik w recencjach:O Trzeba będzie uważać na przyszłość, jak się coś zachce napisać:P

A co konkretnie do aktualizacji, to popieram, im więcej tym lepiej:) Dzięki temu jak ktoś nowy wchodzi na stronkę, to widzi, że jest na bieżąco i warto się porozglądać. Nic mnie tak nie zniechęca, jak strony, na których aktualności są sprzed 2 lat. Wtedy nie ma co nawet zapuszczać tam korzeni:D A tutaj i tak się dobrze trzymało, bo co 2,3 miesiące coś było, więc nie ma co narzekać:P
10-06-2013, 18:09 20
To nie jest jakaś dogłębna analiza, po prostu niektóre błędy same wpadają w oko podczas czytania. Zazwyczaj autor czytając po raz n-ty swój tekst nie zauważa takich baboli, bo bardziej czyta z pamięci niż z tekstu:P Dlatego jak się coś pisze, to warto dać to komuś innemu do przeczytania. Kiedyś nawet, w dziale dla załogi, funkcjonował wątek "recenzje do oceny", ale jakoś mu się zdechło:P W tymże wątku inni użytkownicy sprawdzali teksty przed wrzuceniem na stronę.

[img][/img]
Odpowiedz