Odpowiedz 
Aktualizacja 5 września 2010
05-09-2010, 14:45 15
Aktualizacja 5 września 2010
komentujcież :P

linki z działu artykuły, ani z podstron z grami jeszcze nie porobione, bo dużo tych tekstów, ale radzę sobie powoli :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2010, 16:13 11
RE: Aktualizacja 5 września 2010
Na stronce z recenzją Master Chu & The Drunkard Hu są screeny z Dr Jekyl & Mr Hyde.

[img][/img]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2010, 16:18 23
poprawione :P dużo było tekstów i mi się mogło coś tam pomieszać, ale wydaje mi się, że więcej nic.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

05-09-2010, 19:53 01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2010 20:33 58 przez m-o-07.)
Strona główna:
No to jedziemy, Ferret przygotowała recenzje gier

Pierwsze, które przeczytałam.
Genghis Khan
3 akapit
Mapa ta jest uproszczona, podzielona na 27 państw, których granice, delikatnie mówiąc, mają przybliżony przebieg. W obu scenariuszach rozgrywka przebiega na tych samych zasadach.
4 akapit
Dokładniejsze omówienie wszystkich rozkazów wykracza poza ramy skromnej recenzji, poza tym nie mógłbym pozbawić Was przyjemności samodzielnego odkrywania tajników gry,

Ilość ludzi zmobilizowanych ludzi można regulować, należy jednak pamiętać, że pozostałe grupy też są potrzebne.

Smurfs
1 akapit
Nic bardziej mylnego, to momentami bardzo wymagająca produkcja, która sprawi, że dzieci na dźwięk charakterystycznej muzyczki, znanej z wieczorynki, będą chować się z płaczem pod kołdrę.
3 akapit
Kiedy się już zdecydujemy pozostaje nam tylko wcisnąć start i rozpocząć zabawę.

Double Dribble
jest drugą koszykówką Konami po (Super Basketball) <hmmm po co ten nawias> została wydana na Pegazusa w 1987 roku, gra jak wiele innych pochodziła ze znanych maszyn arcade.

Gra nie powala grafiką ale w oczy nie razi, z pewnością nie będziecie się z nią nudzić, w szczególności grając z żywym przeciwnikiem.

Zachęcam do pobierania nie tylko fanom koszykówki.

Mighty Final Fight
4 akapit
Miasto jest podzielone na 5 dzielnic, w których napotkamy sporo przeciwników, a także bossów z którymi możemy pogadać przed walką

Ogólnie gra jest niezbyt wymagająca, ale wciągająca, dopiero pod koniec gry przeciwnicy nastręczają trochę więcej problemów, na każdego bossa jest sposób przecinek który szybko można znaleźć, jeżeli się to nie uda przecinek nie ma się czym przejmować bo są kontynuacje. Graficznie gra wygląda bardzo ładnie, więc nikt nie powinien mieć chyba z tym problemu, ale nie ma się co dziwić patrząc na rok wydania gry. Co do muzyki to oczywiście każdy na własne uszy oceni, jednak mi nie przeszkadzała tym bardziej przecinek że zmienia się w każdej dzielnicy. Grywalnie gra stoi na przyzwoitym poziomie, postać dobrze reaguje na to co chcemy nią wykonać bez większych problemów.

Perfect Bowling
1 akapit
Jeżeli ktoś chce się najpierw zapoznać ze sterowaniem może śmiało użyć opcji trening.
Gdy już zdecydujemy jaką wybieramy formę rozgrywek pozostaje jeszcze wybór zawodnika/zawodniczki,

Gra dla miłośników kręgli na której nie powinien się nikt zawieść. Brakuje wam w pobliżu kręgielni ?
05-09-2010, 21:29 36
(05-09-2010 19:53 01)m-o-07 napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Zachęcam do pobierania nie tylko fanom koszykówki.

czemu fanom? :P Przecież zachęca się kogoś, a nie komuś. Słowo "fanów" bardziej tam pasuje :P reszta się poprawia. Linki z artykułów i podstron z grami też już są.

06-09-2010, 07:56 44
masz rację z tymi fanami:P

Punisher
Zasadniczo gra polega na TOTALNYM wystrzelaniu wszystkiego co się rusza spacja (sporadycznie zdarzają się cywile przecinek których nie należy zabijać), ponadto należy niszczyć całe otoczenie przecinek gdyż wtedy możemy trafić na ukrytą amunicję, broń bądź inne bonusy. W celu zaprowadzenia porządku na ulicach, gracz dostaje najróżniejsze karabiny maszynowe, pistolety oraz granaty. Amunicja przedstawiona jest na liczniku, jednak ciągle znajdujemy nową po przeciwnikach, ewentualnie ukrytą w ścianach przecinek skrzyniach i wszystkim co da się rozwalić.

Baseball Pros
2 akapit
Nie będę się tu rozwodził na temat zasad gry przecinek gdyż jest to temat zbyt obszerny, w skrócie można powiedzieć przecinek że raz bronimy się (rzucamy piłkę i bronimy baz),

Druga grą jest Bmx Simulator. Ciekawa pozycja ze względu na to przecinek że nie za często mamy okazję ścigać się rowerami w jakiejkolwiek grze.

Cechą charakterystyczną tej gry jest to przecinek iż widzimy co się dzieje na torze z lotu ptaka, a jest co oglądać przecinek ponieważ tory są bardzo urozmaicone, jest cała masa barierek, opon, kamieni, podjazdów itp. i innych wynalazków przecinek które mają nam przeszkadzać kropka W celu ukończenia wyścigu trzeba przejechać określoną liczbę okrążeń, wygrywa zawodnik z najlepszym czasem. Niestety Bmx Simulator jest grą bardzo monotonną, graficznie wygląda to w miarę ciekawie ale tylko dlatego przecinek że widok z góry pozwolił autorom na dużą różnorodność tras, poza tym już jest tylko gorzej przecinek gdyż gra sprowadza się do wciskania jednego przycisku i obierania odpowiedniego kierunku, co po 10 minutach robi się nużące a po 20 denerwujące. Dodam jeszcze przecinek że gra do łatwych nie należy bo przeszkody omijać jest bardzo ciężko a przeciwnicy nie mają w zwyczaju czekać na gracza.

Ogólnie gra jest słaba ale jeśli ktoś lubi rowery i koniecznie chce pograć w tego typu grę to może spróbować.

Trzecią grą z serii Quattro Sports jest Soccer Simulator. Jak dla mnie jest to perełka tej składanki przecinek gdyż w dzieciństwie zagrywaliśmy się z kolegami w tą piłeczkę. Mamy do wyboru 3 tryby rozgrywek: pojedynczy mecz dla jednego gracza, puchar świata dla jednego gracza oraz mecz dla dwóch graczy. Gramy tylko reprezentacjami przecinek których jest 8 do wyboru (w tym Rosja z flagą Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich), jednakże drużyny różnią się tylko między sobą kolorami strojów.

Podobnie jak w Bmx tu również kamera umiejscowiona jest nad strefą działań i przesuwa się wraz z lotem piłki. Mecz trwa 5 minut czasu rzeczywistego, po dwie i pół minuty każda połowa, możliwa jest dogrywka a nawet rzuty karne przecinek które widzimy z perspektywy kopiącego co jest bardzo fajnym urozmaiceniem.

Muzyka w grze nie przeszkadza, natomiast kibice bardzo żywiołowo reagują na to co dzieje się na boisku.

Grywalnie gra stoi na bardzo dobrym poziomie, piłkarze poruszają się szybko i sprawnie a najbardziej urzeka oddanie realizmu samego sportu, za wślizg w polu karnym spodziewaj się rzutu karnego, za podanie do bramkarza również przecinek gdy ten złapie piłkę w ręce,

Jeżeli tylko nie przeszkadza wam widok meczu z góry to będzie się świetnie bawić, bądź w multiplayerze albo zdobywając samotnie puchar świata przecinek który sam w sobie wygląda bardzo imponująco.

Pro Tennis
Lecz niestety mecz kiedyś zacząć trzeba i tu powstaje pewien problem, nie jest nim bynajmniej widok postaci przecinek gdyż te wyglądają bardzo przyzwoicie,

Problemem jest sam rozmiar kortu tenisowego, który jest zwyczajnie o połowę za mały, psuje to samą rozgrywkę i cały efekt gry.

Gremlins 2 - The New Batch
6 akapit
Sklepy w grze występują co jakiś czas, i muszę to powiedzieć, są mało przemyślanie. Kulek w całej grze zdobędziemy mnóstwo a nie wydamy nawet połowy.

Chyba wsio:P potem przeczytam wszystko raz jeszcze dla pewności:P
06-09-2010, 18:13 01
Hm... co do tych błędów to ja brałem każdą recenzję i wpisywałem w "szybką odpowiedź". Tak oto mi się wyświetlało sporo czerwonego co nie znaczy, że były to jakieś nazwy własne itp. błędy i błędy :)
Fajnie trochę prac doszło na stronicę naszą :D no i ja muszę się W KOŃCU przełamać :P piszę już captain america i trubasa II ;)
13-11-2015, 14:42 32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2015 16:28 43 przez ferret.)
W Master Chu and the Drunkard Hu jest pomyłka - powinno się skreślić słowo "nieskończone" i nic nie dodawać albo napisać zamiast "nieskończone" trzy. Błąd jest w sprawie kontynuacji. Taka moja niestety kolejna errata.
Niby jedna osoba komentowała w formie uwag tę moją recenzję, ale tego nie zauważyła. Moje świąteczne życzenie to poprawienie tego.
Odpowiedz