Odpowiedz 
Aktualizacja 19. października 2014
19-10-2014, 17:25 27
Aktualizacja 19. października 2014
jak w temacie, komentujcież.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2014, 19:05 45
RE: Aktualizacja 19. października 2014
Ocena pór roku to kwestia gustu. Przy spodziewanej liczbie recenzji myślałam, że aktualizacja będzie w święta. Widzę, że od razu rzucono wszystkie recenzje, które dałam. Nie wiem, czy coś napiszę na święta, nie wiem, czy warto liczyć na innych w sprawie recenzji, dużo niewiadomych. W Phantom Fighter trochę koślawo (jak japońskie literki - takie tam porównanie) wyszło mi tłumaczenie całej sprawy, ale myślę, że jest to do wybaczenia. Ciekawi mnie, czy ktoś napisze wątek o Karnovie i mam nadzieję, że zachęciłam do przeczytania wątku o "Mottomo...".
Double Dragon jedynka została zrecenzowana według kolejności popularności, a nie daty produkcji myślę, czyli po dwójce. Należałoby zaznaczyć, że jest spoiler w screenshotach, zamiast ekranu tytułowego, to trochę wbrew zasadzie podawania obrazów do recenzji, choć w regulaminie jest opisane, że "najlepiej" tytułowy, czyli chyba tak może być. Co z tymi wątpliwościami się zrobi zależy od zarządzających, może pominą to jak wiele literówek, co swoją drogą (mowa o literówkach) mi nie przeszkadza.
Może słowa otuchy. Najlepiej się oczywiście spisał autor wstępu do aktualizacji, potrafiąc nawiązać w jak najlepszy sposób do tego, co się stało i dzieje na stronie. Życzę innym i sobie wielu udanych recenzji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2014, 05:07 50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 05:08 36 przez Jaro.)
Wiem, że refleks szachisty, ale w njusie jest lekki błądzik:

"żeby nie było tak źle, przygotowaliśmy akrualizację. Może i niezbyt obszerna, ale jest. :P"

Istnieje gatunek antylop, potrafiących skakać wyżej niż przeciętny dom. Wynika to z faktu ich mocnych mięśni nóg oraz tego, że przeciętne domy nie potrafią skakać.
02-12-2014, 18:56 58
Wstawiam tu drobną erratę do recenzji "Karnov" - kombinacja przycisków powodująca skuchę działa tylko na drugim padzie, jest to jedyna rzecz działająca na postać spośród przycisków 2. pada tzn. Karnov drugim padem nie skacze, nie chodzi, tylko reaguje skuchą na jednoczesne przyciśnięcie A i B. Konkluzja w mojej recenzji na temat kombinacji przycisków skuchy wynikała z tego, że miałam ustawione na emulatorze przyciski identyczne dla obu playerów. Ten komentarz niech sobie tutaj siedzi, artykuł pozostaje bez zmian.
Odpowiedz